Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте. Потърсих информация за тази авиокомпания - няма особено много... Има ли магеланци, които да споделят мнение?  

 

И още - прехвърляне в Хонконг 1 час и 15 минути съвършена глупост ли е? 

 

Благодаря.

Връзка към мнение

Предвид, че ХонКонг е именно тяхната база , 4 пъти са печелили награда за най-добрата авиокомпания в света и са в топ 10 непрекъснато, не мисля че има основателни доводи за притеснение.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 32 минути , Гост каза:

Здравейте. Потърсих информация за тази авиокомпания - няма особено много... Има ли магеланци, които да споделят мнение?  

 

И още - прехвърляне в Хонконг 1 час и 15 минути съвършена глупост ли е? 

 

Благодаря.

Страхотна авиокомпания, ще останеш очарована със сигурност.

 

75 минути трансфер в Хонг Конг са ОК, ако летиш с една и съща авиокомпания и на двете отсечки, иначе би могло да е леко изнервящо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Драгон е тяхната дъщерна компания за локални полети в ЮИ, всичко ще е наред !

Редактирано от stanislavpp
Връзка към мнение
В момента, stanislavpp каза:

Драгон е тяхната дъщерни компания за локални полети в ЮИ, всичко ще е наред !

Много благодаря! Цената на полета е много прилична и направо съм изкушена, но обичам надеждността. Затова ми трябваха съвети.

Връзка към мнение

Летяла съм с тях и са много прилични. Точно от Лондон до Хонг Конг. За трансфера мисля, че няма да е проблем.

Връзка към мнение

Катай са от добрите а/к. Те са от нивото на Сингапур. Реално са успели да превърнат един (до неотдавна) град-държава в хъб  с полети до всевъзможни краища на света. А Катай Дракон са им по-скоро лоукоста. Сигурен съм, че повечето магеланци са виждали техни самолети по летищата - бели с малко зелено и една птица/ъглова драсканица на опашката.

Бивши мои колеги от Китай се чудеха как да оправдаят полетите си, за да са през Хонг Конг и да летят с Катай, а не с някоя от китайските а/к. :)

Връзка към мнение

При толкова къса връзка, аз все пак не бих си правил много гъста програма след полета. От Хонг Конг няма много директни полети до Siem Reap и ако поради някакви причина изпуснеш връзката или не успеят да ти прекачат багажа, закъснението с което пристигаш може да е значително. Авиокомпанията е много добра но и това не може да гарантира, че няма да има закъснения и т.н.

Връзка към мнение

A защо не си направиш 1 ден стопоувър в Хонг Конг (ако не си била там) и не летиш за Сием Реап на следващия ден? Със сигурност ще ти оскъпи цената достигане до крайната дестинация, но ако не си посещавала града според мен си струва :) 

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение
преди 1 час, Topfly каза:

При толкова къса връзка, аз все пак не бих си правил много гъста програма след полета. От Хонг Конг няма много директни полети до Siem Reap и ако поради някакви причина изпуснеш връзката или не успеят да ти прекачат багажа, закъснението с което пристигаш може да е значително. Авиокомпанията е много добра но и това не може да гарантира, че няма да има закъснения и т.н.

Напълно си прав - няма никаква програма за деня, освен да си чакам дружката :) Аз не взимам гакива къси връзки, просто ми хареса цената. Искаше ми се по-късен полет, ама нещо не ми дават много опции... Или аз не ги намирам (с телефон).

Преди 1 час, П.Кръстев каза:

A защо не си направиш 1 ден стопоувър в Хонг Конг (ако не си била там) и не летиш за Сием Реап на следващия ден? Със сигурност ще ти оскъпи цената достигане до крайната дестинация, но ако не си посещавала града според мен си струва :) 

Защото ми се разкламбичква програмата... хах... а и на връщане има 12 часа престой (не съм била в Хонконг).

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.