Прескочи до съдържание

Booking.com - вземи бонус при препоръка на приятел


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление, търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 38 минути , Яничка каза:

в канещия профил изцяло изчезна от менюто "My rewards"

Понякога при мен работи следното:

 

Ако не виждам "Моите награди" в падащото меню от "Профил" ("изчезнало" е),

 

327843780_.png.127fa66e886fa83638700b0ffd1aa893.png

 

избирам "Моето табло" и там вече се появява:

 

682436614_.png.6b224d60ab9101396eced87ed73967b0.png

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, bobole4e каза:

Направих резервация в новия профил през линк от моя си. Направих резервацията на името на трети човек(който обаче навремето също е ползвал , давал линкове).

Бях написал друго: " Ако имаш стари линкове водещи към награди ги пробвай. " Нямах предвид реферали по програмите "покани приятел".

Имаше множество линкове  в различни валути, както и някои от блогъри на Букинг, които даваха висока отстъпка 25/50, 40/80 и т.н.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е,това не ми се беше случвало.Миналата седмица виждам,че букинг са ми изпратили мейл,че "има нужда от действие от моя страна,за да си получа наградата"Предположих,че е защото въведената карта изтича края на август.Смених я с друга.Малко по-късно същият ден получих мейл"наградата е на път към вас".Днес влязох в профила в букинг за да видя,какво се случва - наградата е със статус обработване.Случайно погледнах извлечението на сметката към вече изтеклата карта - оказва се,че парите са получени,преди още да сменя картата в профила си.Различното е,че досега винаги получавах наградите от букинг Амстердам,сега - от букинг Белфаст.

Явно имат разминаване между отделите,които се занимават с обработката и изплащането на наградите,заедно с това сайта им е бъгъв.Така че,независимо какво пише или излиза в профила,може да си получите наградата.Ще бъде интересно,ако още веднъж изплатят наградата към нововъведената карта 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 28.08.2019 г. в 16:49, iMari каза:

 

В момента имам минала резервация,получен същият мейл,но в профила на Моите награди излиза това от няколко дни:

image.png.3cd23dd94eb3d26014edd5da668cf57e.png

 

@Doctor Who беше прав.Получих наградата за по-малко от 20 дни след резервацията🙂.А  в профила продължава да излиза същият надпис.

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , Ivko каза:

А има ли хора с трето, че не съм виждал до момента?

Грешка за трето ниво, по скоро второ с повече от 10 резервации, където предлагат екстри като късно напускане, безплатна закуска, безплатни споделени трансфери и  т.н. Коригирах горе.

10х! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Ivko каза:

А има ли хора с трето, че не съм виждал до момента?

При мен се появи в долари, след като си направих провил през US IP или веднага или непосредствено след първата резервация.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, ако пусне апартамент или хотел в Букинг

и не само за второ ниво, и аз съм го виждал

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.