Прескочи до съдържание

Booking.com - вземи бонус при препоръка на приятел


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление, търсете там. 

Препоръчани мнения

А линка за поканата на приятел с 15-те  долара може ли де ползва няколко пъти, или пак е само веднъж? И има ли изискване за цена на нощувката. Сега ми трябва само една нощувка която е около 85 лв, дали ще стане? Но ако пък няма да мога ползвам линка друг път, когато ще ми се наложи за повече нощувки, то да не го ползвам сега.

Връзка към мнение
преди 7 минути , stani.m каза:

А линка за поканата на приятел с 15-те  долара може ли де ползва няколко пъти, или пак е само веднъж? И има ли изискване за цена на нощувката. Сега ми трябва само една нощувка която е около 85 лв, дали ще стане?

Пише, че сумата за нощувка трябва да е поне двойна на изплащания бонус.

Редактирано от Sju
Връзка към мнение

В смисъл цената на нощувката да е двойния размер на 15 долара, или двойния размер на 30 долара, тъй като и двамата ще получат бонус от 15 долара?

Връзка към мнение
преди 51 минути , Branko каза:

Това с присъединяването не мисля,че ставаше.Аз го бях пробвал и не сработи

преди 42 минути , Дани Магелани каза:

Присъединяваш по-късно - да, но пари в сметката не идват.

 

Аз имах две присъединени резервации по този начин. Отказах едната , а по втората не дойде нищо и се отказах, защото не ми се занимаваше с Уизеър. Може би трябваше да пишем по-настойчиво, защото тогавашната промоция беше такава, а излиза че  Уиз са си направили некоректна реклама ... :mad:

Късно ли е сега?

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение
преди 2 часа, stani.m каза:

А линка за поканата на приятел с 15-те  долара може ли де ползва няколко пъти, или пак е само веднъж? И има ли изискване за цена на нощувката. Сега ми трябва само една нощувка която е около 85 лв, дали ще стане? Но ако пък няма да мога ползвам линка друг път, когато ще ми се наложи за повече нощувки, то да не го ползвам сега.

 

Ако ти си получил линк от даден човек може да го ползваш само веднъж.Трябва различни хора да ти пускат различни линкове за да ползваш отсъпката повече,но аз никъде не виждам в условието да има ограничение за сумата на резервацията

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз не съм виждала за сумата, затова питах, а  и щях да го правя на моя профил от линка на дъщеря ми или обратно. В смисъл и двата бонуса ще са при нас, но за малка сума от 80 лв. нощувка дали ще са валидни бонусите. Но като се замисля сега ... все едно от някой чужд човек имам пратен линк, резервирам през него и получавам 15 долара, ако се изисква нощувката да бъде колкото 2 пъти бонуса, би трябвало да се смята само моя бонус-15$, нали така? А не да се гледа че и другия човек ще получи 15$. Нощувката е повече от 30 $ , може и да стане. 

 

П.П. За бонусите от тия линкове - аз съм й пратила на нея, тя на мен. А Вие тук не сте ли си пращали? И може ли някой да ми прати? Напр. ако 5 човека ми пратят ще мога ли да ползвам линковете 5 пъти и да получавам по 15$ ? Съответно и хората получават, нали така?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , stani.m каза:

Напр. ако 5 човека ми пратят ще мога ли да ползвам линковете 5 пъти и да получавам по 15$ ? Съответно и хората получават, нали така?

 Да трябва да са различни линкове :) 

Връзка към мнение
преди 5 минути , stani.m каза:

ако 5 човека ми пратят ще мога ли да ползвам линковете 5 пъти и да получавам по 15$

Според мен можеш да ползваш 5-те линка като си регистрираш 5 нови акаунта. Няма как приятел да праща линк, канейки някой, който вече е клиент на Booking. Идеята на каненето е да доведеш нови клиенти (или поне да изглеждат като нови).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , stani.m каза:

 

 

П.П. За бонусите от тия линкове - аз съм й пратила на нея, тя на мен. А Вие тук не сте ли си пращали? И може ли някой да ми прати? Напр. ако 5 човека ми пратят ще мога ли да ползвам линковете 5 пъти и да получавам по 15$ ? Съответно и хората получават, нали така?

 

потърси в нета е пълно с линкове :) в другите сайтове и форуми не ги трият

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
преди 30 минути , chandni каза:

Според мен можеш да ползваш 5-те линка като си регистрираш 5 нови акаунта. Няма как приятел да праща линк, канейки някой, който вече е клиент на Booking. Идеята на каненето е да доведеш нови клиенти (или поне да изглеждат като нови).

Може, може. Вече е изпробвано. Приятелят ми ми прати линк от своя профил и аз букнах през моя, който постоянно ползвам и на двамата ни върнаха по 15 евро. Сумата на резервацията беше 66 евро.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Само че си мисля, че може да се получи максимум 150 евро без значение дали аз ще изпратя линка на някой или на мен ще ми го изпратят. Сега гледам, че 15 евро, които получих, затова че резервирах през линк на приятел, са ми отразени в сумата от 150 евро. Тоест остават ми още 9, а не 10.

Връзка към мнение
преди 42 минути , Sju каза:

@Алекс, евро или долари? 

Колко време след нощувката изплатиха бонусите?

Евро е моето:) Някъде в рамките на седмица. Изобщо не съм им писала. Пратиха ми мейл и после ми ги върнаха по картата. При приятеля ми беше същото. И нощувката беше букната за трето лице.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ти можеш да изоратиш на 10 човека, но можеш да ползваш да ти изпратят на теб само веднъж, и не повече от 150 €. Няма значение дали си регистриран или сега ще направиш нов акаунт. Нощувката трябва да е над 60 лв. т.е. два пъти 15€.

1. Трябва ли да имам профил в Booking.com, за да мога да ви препоръчам на приятел?

Необходимо е да имате профил в Booking.com или да сте направили резервация с нас. Нямате профил? Лесно е - създайте профил тук и можете да започнете да ни препоръчвате на своите приятели!

2. Как и кога мога да заявя възнаграждението си?

Възнаграждението е парична сума, която превеждаме по кредитната ви карта, след като вашият приятел е осъществил престоя си. Няколко дни след като вашият приятел напусне мястото за настаняване, ще получите имейл с инструкции как да заявите своето възнаграждение. За да получите възнаграждението си, е необходимо да имате профил в Booking.com или да създадете такъв. След това, всичко, което трябва да направите, е да въведете във вашия профил информацията от кредитната си карта. Ако имате въведена информация на повече от една кредитна карта, просто ни уведомете на коя от тях трябва да изпратим вашето възнаграждение, като маркирате съответната кутийка. Ако вече сте предоставили информацията за кредитната си карта в профила си и сте маркирали полето, ние ще ви изпратим възнаграждението автоматично и не е необходимо да правите друго. Ще получите своето възнаграждение в рамките на седем работни дни, след като ни предоставите информацията от кредитната си карта (освен ако вашият приятел все още не е осъществил престоя си).

3. Нямам кредитна карта. Как мога да заявя възнаграждението си?

Няма проблем. Вместо това можете да използвате дебитна карта (VISA или Mastercard). Процесът по заявяване е същият, като този с кредитна карта.

4. Как приятелите ми ще получат възнаграждението си?

Вашите приятели ще получат своето възнаграждение, след като осъществят престоя си. След като напуснат мястото за настаняване, ние ще им изпратим имейл с инструкции как да заявяват възнаграждението си. За да направят това, е необходимо да имат профил в Booking.com или да създадат такъв.

5. Защо не получих възнаграждението си?

В повечето случаи хората, които не получават възнаграждението си, не са ни предоставили информация от кредитната си карта. Възнаграждението ще бъде изпратено след като сме получили тази информация и вашият приятел е осъществил престоя си.

6. Колко възнаграждения мога да получа?

Можете да получите максимум 10 възнаграждения. Вашите приятели могат да направят една резервация от вашия линк и да получат една награда. След като те получат своето възнаграждение, в бъдеще те няма да могат да получават възнаграждения от линкове, изпратени им от други хора.

7. Какво ще стане, ако моите приятели анулират резервацията си?

Ако приятелите ви анулират резервацията си, нито те, нито вие ще получите възнаграждение. Въпреки това, ако вашите приятели направят нова резервация с вашия линк, и те, и вие ще получите възнаграждение.

8. Как мога да проверя статуса на възнаграждението си?

Можете да видите настоящите и предходните си възнаграждения, като отворите профила си.

9. Мога ли да използвам възнаграждението си като намаление за бъдеща резервация?

Не, възнаграждението не може да бъде използвано за бъдеща резервация. То се предоставя само като парична сума, изпратена на кредитната ви карта, след като вашите приятели направят резервация и осъществят престоя си.

10. С кого трябва да се свържа, ако имам допълнителни въпроси или възникне проблем?

Моля, изпратете имейл на нашия екип Връзка с клиенти на имейл customer.service@booking.com. Когато пишете своя имейл, моля, включете имейл адреса, който използвате за профила си в Booking.com.

Връзка към мнение

Къде го четете това, нощувката да е над два пъти бонуса? Моят реферален линк примерно е в долари, тогава в долари ли трябва да се смята два пъти размера на бонуса?

Връзка към мнение
преди 6 минути , Звелина каза:

Къде го четете това, нощувката да е над два пъти бонуса? Моят реферален линк примерно е в долари, тогава в долари ли трябва да се смята два пъти размера на бонуса?

Има го в общите условия

  • Резервацията се счита за „Допустима резервация", когато тя е била направена, чрез кликване върху линка за препоръка и общата стойност на разходите за резервацията, направена чрез Booking.com (с изключение на допълнителни разходи, направени по време на престоя директно в мястото за настаняване) е поне два пъти стойността на Бонуса за препоръка, който ще бъде спечелен от Поканения. Booking.com ще признае само една Допустима резервация на Поканен, за която да важи Бонус за препоръка.
Връзка към мнение

Мерси, сега го видях и аз.

 

Но аз го разбирам, че стойността на резервацията трябва да е минимум два пъти по 15, каквото са там, долари или евро. Защо го смятате двойно на двата бонуса, за всяка от двете страни?

Връзка към мнение
преди 4 минути , Звелина каза:

Мерси, сега го видях и аз.

 

Но аз го разбирам, че стойността на резервацията трябва да е минимум два пъти по 15, каквото са там, долари или евро. Защо го смятате двойно на двата бонуса, за всяка от двете страни?

Не, не, така е, два пъти по 15.

Връзка към мнение
преди 14 минути , Звелина каза:

Мерси, сега го видях и аз.

 

Но аз го разбирам, че стойността на резервацията трябва да е минимум два пъти по 15, каквото са там, долари или евро. Защо го смятате двойно на двата бонуса, за всяка от двете страни?

Ако е така, както го разбираш ти ще стане следното:

30 евро плаща ползвателя на резервацията към хотела и следват бонуси:

15 евро за ползвателя на резервацията

15 евро на този, който е пратил линка

30 евро са платени на хотела, бонусите ще трябва да покрие Букинг

- 30  евро за Букинг

 

Не смятам такси, разбира се.

 

 

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

Хаха,

но не е и точно така

15 за мен

15 за приятел

30 за хотела, защото той ще си ги получи

и минус 60 за Букинг:)

 

Ако някой друг не попита, аз ще го направя тези дни, защото аз го разбирам по начина, по който казах.

Връзка към мнение
преди 3 минути , Звелина каза:

Хаха,

но не е и точно така

15 за мен

15 за приятел

30 за хотела, защото той ще си ги получи

и минус 60 за Букинг:)

 

Ако някой друг не попита, аз ще го направя тези дни, защото аз го разбирам по начина, по който казах.

Точно така е - тридесетте за хотела /в твоята логика/ вече е платил приятеля, който ще ползва нощува и 15 евро бонус.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.