Прескочи до съдържание

Търся самолетни билети София - Тайланд


Уатея

Препоръчани мнения

За първи път ще организирам толкова далечно пътешествие и колкото и да чета пътеписи и из форума идея си нямам как да намеря билети на добра цена , освен в официалните сайтове на Катар, Турците или Флай Дубай. Планираме пътуване за края на март за 12-13 нощувки, като ще сме 5-6 човека и не сме обвързани с конкретни дати. Единственото ми желание за пълнолунието (31.03. ) да сме на някой от островите( вероятно Пукет , като за първо ходене) за прословутото фулмун парти. Аз гледах дати примерно 21,03- 02,04 , но цени по-ниски от 450-460 евро не откривам. Ще бъда благодарна за всяка помощ .

Връзка към мнение

Изключително добре си се ориентирала с Катар, Търкиш и FlyDubai. За билети от София това е избора в 99% от случаите. До март има време, просто почакай някоя по-сочна промоция, до края на годината със сигурност трябва да излезе нещо. Но и 450 евро е що-годе прилична цена също. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Никой , освен Георги , не се включва с идеи. Нямаме нищо против полетите да са от някое летище в Европа , стига цената да си заслужава. След препоръка във форума видях, че през различните версии на Момондо , ми дава различни цени. Наистина има още доста време до март, ама за такова далечно пътуване предпочитам по от рано да си подготвя нещата.

Връзка към мнение

Ако намираш цена от София 450 евро не се чуди.Възможно е да излезе и по-ниска,но кой знае.При положение,че има такава цена от София не бих се хвърлил на друга с 50-60 евро някъде от Европа.Това са свързващи полети,закъснения,евентуално нощувки и не на последно място натрупана умора.Не е за пренебрегване също,че от София ще си на един билет.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Остави психологията кое как изглежда като цена и помисли за това, което ти написа Емил Чакалов. Колко ще спестиш като към 300 евро полет (я излезе такъв, я не, още повече сте с приблизително фиксирано време) от другаде добавиш още свързващи полети, храна, евентуално нощувка... а и не си ли цените времето да обикаляте толкова, за да спестите някое минимално евро. Времето също е пари. :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Всъщност нищо фиксирано нямаме във времето, освен месеца и моето желание за фул мун парти. Но сигурно ще се съобразим с препоръките и ще вземем билети на тази цена. До кога можем да отлагаме купуването им с идеята за оптимална цена?

Връзка към мнение

Според мен, за тези дати до евентуалната промоция на катарците декември - януари. Това вече отива почти към слабия сезон, увеличиха и полетите до Тайланд.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дано само от много чакане не вдигнат цените. Да, в края на активния сезон ще сме. По-нататък ще моля и за помощ за програмата, защото имам малко време, а искам максимално да го уплътня. 

Връзка към мнение

Може да са ги свалили. Аз искам на 31 да съм там за парти.

преди 16 минути , stanislavpp каза:

Има и за 390- 400€ , но с голям дневен престой в Доха,който може да се ползва за тур евентуално .

IMG_0836.PNG

В кой вариант на Момондо е това?

Връзка към мнение

Доколкото разбрах, ще искате да обикаляте, по-добре виж катарците летят до Банкок, Чианг Май, Краби, Пукет. Преценете къде ви се ходи и си букнете мултисити, отиване връщане от различни места. Така освен време ще спестите и един вътрешен полет. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, T.E.Lawrence каза:

Доколкото разбрах, ще искате да обикаляте, по-добре виж катарците летят до Банкок, Чианг Май, Краби, Пукет. Преценете къде ви се ходи и си букнете мултисити, отиване връщане от различни места. Така освен време ще спестите и един вътрешен полет. 

Честно казано изобщо не съм наясно с това мултисити как стоят нещата. До сега съм организирала екскурзии само в Европа. Предвид , че ще сме само 12 нощувки най-вероятно ще сме само в Бангкок и Пукет+ острови около Пукет.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Уатея каза:

Честно казано изобщо не съм наясно с това мултисити как стоят нещата. До сега съм организирала екскурзии само в Европа. Предвид , че ще сме само 12 нощувки най-вероятно ще сме само в Бангкок и Пукет+ острови около Пукет.

Да де точно това имам предвид, значи гледаш София - Пукет - Банкок - София. Така са ти остава само един Пукет - Банкок вътрешен полет. Иначе ще ти трябва два вътрешни, ако вземеш София - Банкок - София.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Уатея каза:

Честно казано изобщо не съм наясно с това мултисити как стоят нещата. До сега съм организирала екскурзии само в Европа. Предвид , че ще сме само 12 нощувки най-вероятно ще сме само в Бангкок и Пукет+ острови около Пукет.

Тогава пиши,че искаш Банкок.

За нас Тайланд е Северен Тайланд.

Връзка към мнение
преди 1 минута , ECC каза:

Тогава пиши,че искаш Банкок.

За нас Тайланд е Северен Тайланд.

Не знам кои сте тези нас, за които съществува само северен Тайланд. За мен пък Тайланд е необятен и разнолик , а в случая се съобразявам с желанието на останалите в групата, както те се съобразиха с мен и смениха дестинацията от Бали на Тайланд.

Връзка към мнение
преди 8 минути , Уатея каза:

Честно казано изобщо не съм наясно с това мултисити как стоят нещата. До сега съм организирала екскурзии само в Европа. Предвид , че ще сме само 12 нощувки най-вероятно ще сме само в Бангкок и Пукет+ острови около Пукет.

Най-добре е да послушаш T.E.LawrenceБих ти препоръчал да уточниш с приятелите ти грубо къде искате да отидете. Ако според вас това означава Банкок и Пукет, то наистина мултисити ще е по-добрия вариант откъм финанси. Мултисити означава да търсиш полет от София до Банкок, после от Банкок до Пукет и накрая от Пукет до София.  Въпроса е, че трябва предварително да си уточните програмата за престоя, а вие май това не сте го направили за момента. 

Другото ми предложение е, да взземете да се интересувате за програмата ви в Тайланд. Докато дебнете за евтини билети може паралелно с това да си уточнявате и програмата.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е то Бангкок - Пукет е вътрешен полет и предполагам ще е е с някоя от Азиатски авиокомпании. Идеята е 5 нощувки в Бангкок максимално уплътнени със забележителности, а останалата част - 7 нощувки по-лежерно на острови + дневни трипове. Като може и по равно да се разделят, но моите хора предпочитат плажовете, а аз искам максимума от активности

Връзка към мнение

Следи и thai smile. Прилична цена, екстра качество и летят от основното летище. Останалите изброени летят от другия край на Банкок и вече ценовата разлика е пренебрежима.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.