Прескочи до съдържание

Помощ за кола под наем от Меминген


Препоръчани мнения

Може ли да ми помогнете да намеря кола под наем от летището в Меминген за 2 дни - 24 окт (21:00 вземане) - 26 окт (20:00 връщане). 

Търся най-добрата цена.

Разгледах Rentalcars, holidaycars, сайтовете на Budget, Avis, Hertz, Firefly, Europcar, Thrifty.

За момента най-евтиното, което намирам е от сайта на Europcar - 116,51 евро. Можете ли да помогнете с по-добра цена? :)

 

Уточнения:

Трябва да е с неограничен пробег

1 шофьор е достатъчно (ако има втори безплатен - чудесно)

Ще се пресича границата с Австрия - в този смисъл гоним никаква или възможно по-ниска трансгранична такса

За предпочитане е горивото да е full to full, но не е задължително.

 

Благодаря предварително!

 

Връзка към мнение

С избора на това летище общо взето не можеш да имаш претенции, почти монопол е :) От тази страничка виждам, че само големите фирми присъстват: https://www.allgaeu-airport.com/home/arrival-and-parking/car-hire/ А на твоите дати и часове отговарят само Hertz и Sixt, и двете не са лоу кост фирми, но каквото изкарат те това ще е. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А трансграничните такси и тези за втори шофьор в момента на резервацията ли предпочитате да ги плащате или при вземане на колата?

Има ли разлика в цената на място и онлайн?

Дочух, че има хора, които не плащат трансгранична такса, когато става въпрос за кратко излизане и обратно влизаме в страната в рамките на няколко часа. Какви са рисковете?

Връзка към мнение
преди 51 минути , violeta каза:

А трансграничните такси и тези за втори шофьор в момента на резервацията ли предпочитате да ги плащате или при вземане на колата?

Има ли разлика в цената на място и онлайн?

Дочух, че има хора, които не плащат трансгранична такса, когато става въпрос за кратко излизане и обратно влизаме в страната в рамките на няколко часа. Какви са рисковете?

Значи повечето коли са с разрешение за преминаване на границата. В края на май ползвах Юръпкар  през Economycarrentals за 49 евро за два дни. През посредниците обаче има ограничение до 250 км на ден, така че изборът се стеснява още повече. На сайта на Europcar пишеше,  че не работят след 18 часа, но гишето си работеше. За връщането вече ползвах  пощенската кутия. За всеки случай се обадих предварително на Europcar да ми потвърдят резервацията, т.е. ако са я направили,  няма как да не са там. Бях обаче единствен клиент и след мен затвориха. Летището е в царевицата и се излиза за 5 минути.

Редактирано от Zaro
Връзка към мнение
преди 7 часа, violeta каза:

А трансграничните такси и тези за втори шофьор в момента на резервацията ли предпочитате да ги плащате или при вземане на колата?

Има ли разлика в цената на място и онлайн?

Обикновено няма разлика за тези такси дали ще е онлайн или на място. Би имало разлика, ако някоя онлайн оферта ги включва безплатно като промо. 

 

Сериозен проблем с неплатеното преминаване на граници може да стане, ако имаш инцидент в другата държава. Аз не бих го рискувал. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поради късния час на взимане на колата мисля, че няма да имаш голям избор. Аз в Германия съм ползвал Enterprise, на същия принцип- да е най-евтино, но затварят още в 18:30.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.