Прескочи до съдържание

Лаптопи в самолета


Препоръчани мнения

Здравейте. Предстои ми пътуване със самолет утре до Истанбул. Имам един бърз въпрос и моля за бърз отговор, понеже нямам време. Подочух, че правели проблем по летищата, ако си нося лаптопи в ръчния багаж. Налага ми се да нося два лаптопа в ръчния си багаж и питането ми е дали от някое летище (София и Ататюрк) има вариант да ми искат някакви документи, че са мои лаптопите и дали ще ми направят проблем, че съм със два. Благодаря предварително :)

Връзка към мнение
преди 32 минути , Cos каза:

Здравейте. Предстои ми пътуване със самолет утре до Истанбул. Имам един бърз въпрос и моля за бърз отговор, понеже нямам време. Подочух, че правели проблем по летищата, ако си нося лаптопи в ръчния багаж. Налага ми се да нося два лаптопа в ръчния си багаж и питането ми е дали от някое летище (София и Ататюрк) има вариант да ми искат някакви документи, че са мои лаптопите и дали ще ми направят проблем, че съм със два. Благодаря предварително :)

Имаше проблеми само при директните полети до САЩ, но ако добре си спомням американците вече свалиха забраната за полети от Истанбул. Ако летиш в друга посока, няма да имаш никакъв проблем.

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.