Прескочи до съдържание

Здравейте,търся самолетен билет Бостън - България 


angelmechtatel

Препоръчани мнения

Здравейте,търся самолетен билет Бостън - България 

 

Дата: След 10 Декември 2017 до преди коледа 

 

Пътници: 1

 

Багаж: 2х 20кг

 

Тип полет: Еднопосочен може и двупосочен ако крайната цена ще е по добра.Взможно прикачване без претенции за престоя ако си струва.

 

Платежен инструмент: Visa Debit

 

Най-доброто което аз намирам: Бостън - Франкфурт на Майн с WOWair /12 декември 18:20  - 13 декември 10:50  / с 1:10 мин престой и прикачване в Рейкявик за 326евро . След което отделен билет c Wizzair на 13декември 15:40 - 19:00 Франкфурт на Майн  - София за 118евро

  

И двата билета са през eSky.bg: Общо 444 евро как ви се струва цената има ли къде по-надолу да се целя, да чакам ли или да купувам?

 

По едно време бях гледал полети до Истанбул за около 320 евро а от там да се прибера до Пловдив е 40 лв с автобус но сега като гледам в сайта на Turkish всичко е над $1000

 

Благодаря предварително!       

 

Връзка към мнение

Само като махнеш esky.bg ще паднат едно 50-60 евро :)

 

Иначе сякаш най-подходящото за трансатлантическия полет са тези на Norwegian - директно до Лондон. Ако може да върнеш 2 дни назад, цените почват от 107 евро. 

 

image.png

 

От там виж easyjet, както предлага funny. 

 

image.png

 

Куфарите ще са може би още 100 евро над тези цени, в един момент може да се окаже и че полетът на Virgin Atlantic наистина ще е най-удобен и безпроблемен. 

Връзка към мнение

Георги ти  тези къде ги гледаш за 107 евро, аз не успявам да ги открия? И с Norwegian  позволяват ли два куфара защото имаше опция само за 1х20кг?

Връзка към мнение
преди 10 минути , angelmechtatel каза:

Георги ти  тези къде ги гледаш за 107 евро, аз не успявам да ги открия? И с Norwegian  позволяват ли два куфара защото имаше опция само за 1х20кг?

Виж скриншота отгоре е за полети Бостън - Лондон. Писах, че ако може да върнеш началната дата с 2 дни са такива, т.е. на 6,7,8 декември. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, angelmechtatel каза:

И с Norwegian  позволяват ли два куфара защото имаше опция само за 1х20кг?

Norwegian имат различни тарифи. Тарифа Flex е с два куфара чекиран багаж. Не зная дали на другите две тарифи - LowFare , LowFare+ позволяват да се добавя багаж и срещу колко пари

Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

Виж скриншота отгоре е за полети Бостън - Лондон. Писах, че ако може да върнеш началната дата с 2 дни са такива, т.е. на 6,7,8 декември. 

Моя грешка, сега го видях,  Благодаря. 

 

След дълго ровене май се оказва че първата оферта която funny предложи с Virgin Atlantic  изглейда най - подходяща. Само не знам защо аз не мога да видя от къде мога да добавя втори куфар    

Връзка към мнение

Днес попаднах на билет за 400 евро с Qatar Airways  с престой 23 часа в Доха  и ме привлече вазмойноста да пообикалям из Доха още повече след като чух ( но не съм сигурен и ако някой може да потвърди) че виза се взима на летището при пристигане и от скоро е безплатна.    

Връзка към мнение
преди 28 минути , angelmechtatel каза:

повече след като чух ( но не съм сигурен и ако някой може да потвърди) че виза се взима на летището при пристигане и от скоро е безплатна.    

Потвърдено, дискутира се на други места във форума. 

 

Отбивката в Доха ще е приятно разсейване между два дълги полета. 

Връзка към мнение
преди 7 минути , Георги каза:

Потвърдено, дискутира се на други места във форума. 

 

Отбивката в Доха ще е приятно разсейване между два дълги полета. 

Благодаря Георги! Да и аз мисля,  че ще бъде  приятно, също по този начин цената на билета си заслужава доста повече поне според мен.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.