Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен!


Препоръчани мнения

Приятно ми е, Радослав :P Естествено, обичам да пътувам, макар че невинаги имам време и възможности /финанси, жена, деца и други пречки :D /. Последно бях 2 дена в Дортмунд за един мач от Бундеслигата :rolleyes: И да Ви споделя честно, този вариант много ми хареса - хем отиваш на мач, хем си един вид на екскурзия. Ако слушат, следващия път мога да взема и домочадието, малкият вече е готов за мачове :ph34r: Като бъдещи дестинации обсъждам Рим /Лацио или Рома, а най-добре дербито помежду им/, Милано /Интер-Милан/, Мюнхен /Байерн естествено/, Барселона или Мадрид.

Голям мерак имам и за Скандинавието, там обаче само на екскурзия, без мачове :P

И да не забравя, все още не съм бил на острова, а съм почти на 40 вече :(

Като пообиколя Европа-та, ще се поогледам извън нея.

P.S. И Прага, Прага, щях да я забравя за малко B)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След като жената няма против футболния туризъм има си хас да не се възползваш :) Аз срамота толкова години в Холандия на мач от холандското не съм ходил...

Връзка към мнение

Eеее, иди поне на Аякс-ПСВ :) Впрочем не се учудвам, имам един състудент, който от много години живее в Мюнхен, и още не е ходил на мач на Байерн. Не се интересувал от футбол, не знам кво си :huh: Викам му, иди поне да видиш стадиона, кой те кара да гледаш мача, стадионът сам по себе си е забележителност :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не са хора това -:))) . Аз също започнах с футболен туризъм и мога да се похваля с Бернабеу , Камп ноу , Олд Трафорд , Стамфорд Бридж , Естадио Луш , Стад де Франс и куп други. Няма важна дестинация , дето да не съм обърнал внимание на футболните храмове , та напълно те разбирам !!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз засега скромно само Stamford Bridge и Signal Iduna Park. :) Надявам се да успея да видя Allianz Arena и San Siro през предстоящото ми пътуване. И мечтата ми е Old Trafford...:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз засега съм скромен, само Камп Ноу, Сигнал Идуна Парк, Фолкспаркщадион в Хамбург и Niedersachsenstadion в Хановер /когато още се наричаха така :) /. И едно стадионче в Нитра, Словакия, не му помня името. Мерак му имам на Анфийлд, Олд Трафорд и Тюрк Телеком Арена, по възможност на Галатасарай-Фенербахче :ph34r:

Връзка към мнение

И да Ви споделя честно, този вариант много ми хареса - хем отиваш на мач, хем си един вид на екскурзия. 

 

Еее, ти значи си мой човек! Еваларка! И на мен ми е любимо да съчетая пътешествието с посещение на спортно събитие - основно футбол, хокей, биатлон и кърлинг. Даже последните две са ми водещ мотив за пътуване. Честно казано, не си спомням нито една моя екскурзия извън граница, на която да не съм посетил поне едно спортно събитие. Но да ти призная, напоследък взех да се отвръщавам от тези големи стерилни мачове и стадиони, дето си ги изредил в листа си. Установих, че ми доставя много по-голям кеф да ида на някое нискоразрядно дерби на някое китно old-fashion стадионче, където човек може да усети онази позабравена атмосфера и романтика във футбола. 

 

В Скандинавието си струва да се посетят АИК-Юргорден и Хелзингборг-Малмьо. Това буквално са кървави местни дербита с доста нажежена атмосфера, за които човек въобще не предполага, че може да се случат в уж спокойна и стерилна Швеция. 

 

Поздрави :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако знаете колко ми е познато... не съм запалянко, но половинката е. Това беше начина да го отлепя от дивана и телевизора, заведох го на Стамфорд бридж - любимия отбор нали се сещате. Оттогава не ги броя вече, това Лондон го направихме махала.

Сега предстои да пътуваме на 14 април за мач на Уембли.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Еее, ти значи си мой човек! Еваларка! И на мен ми е любимо да съчетая пътешествието с посещение на спортно събитие - основно футбол, хокей, биатлон и кърлинг. Даже последните две са ми водещ мотив за пътуване. Честно казано, не си спомням нито една моя екскурзия извън граница, на която да не съм посетил поне едно спортно събитие. Но да ти призная, напоследък взех да се отвръщавам от тези големи стерилни мачове и стадиони, дето си ги изредил в листа си. Установих, че ми доставя много по-голям кеф да ида на някое нискоразрядно дерби на някое китно old-fashion стадионче, където човек може да усети онази позабравена атмосфера и романтика във футбола. 

 

В Скандинавието си струва да се посетят АИК-Юргорден и Хелзингборг-Малмьо. Това буквално са кървави местни дербита с доста нажежена атмосфера, за които човек въобще не предполага, че може да се случат в уж спокойна и стерилна Швеция. 

 

Поздрави :)

Като чета, ти май си фен на белите спортове и Скандинавието:) Това за малките стадиончета е идея, трябва да пробвам задължително. Преди време бях на едно стадионче в някакво селце на 3 км. от Баден-Баден, е няма такъв стадион в България! Тревата му трева, трибуните, осветление, съблекални, всичко малко като за 2-3 хиляди зрители, ама подредено, чисто, уютно. А тези стерилните стадиони, дето съм ги изброил, са задължителни в програмата, просто трябва да се видят!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако знаете колко ми е познато... не съм запалянко, но половинката е. Това беше начина да го отлепя от дивана и телевизора, заведох го на Стамфорд бридж - любимия отбор нали се сещате. Оттогава не ги броя вече, това Лондон го направихме махала.

Сега предстои да пътуваме на 14 април за мач на Уембли.

Предай на мъжа ти, че искрено му завиждам!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.