Прескочи до съдържание

Какво интересно в Оксфорд за един ден?


boogy83

Препоръчани мнения

Какво интересно може да се види в Oxford съботен ден? Ще имаме кола под ръка, така че придвижването няма да е проблем.

Връзка към мнение
преди 2 минути , boogy83 каза:

Какво интересно може да се види в Oxford съботен ден? Ще имаме кола под ръка, така че придвижването няма да е проблем.

Разходка!!! 

Градчето е супер и можете да му се насладите разхождайки се по университетските улички и паркове и да седнете да пиете кафе/бира.Радклиф камера работи,също и кулата Карфакс ,но за съжаление църквата Крайст чърч е затворена.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

...и най-добре колата я оставете в покрайнините и ползвайте автобус -> Park and Ride, освен ако не искате да рискувате да обикаляте около предварително набелязани паркинги. Там колата е пречка, а не предимство.  

 

И да, сводката на @Mary е много добра :)

Връзка към мнение

И аз имам пост за Оксфорд в блога ми, писан е от сестра ми. Бяха за една седмица там, ето линка: 

 

Оксфорд

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

 Там колата е пречка, а не предимство.  

:)

И там ли? Мислех си, че само в Лондон е така хихи :)

Връзка към мнение
преди 1 минута , boogy83 каза:

И там ли? Мислех си, че само в Лондон е така хихи :)

:) Съзирам закачката... ххахахаа... Всъщност, в Англия няма град, градче или селце, в което колата да е предимство. По-скоро е огромен дерт. 

Виж, за провинцията е безценна и незаменима...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.