Прескочи до съдържание

Самолетни билети за Тенерифе


Препоръчани мнения

Здравейте, търся самолетни билети България - Тенерифе за 4 възрастни + дете на 4г. Периода е след 10.12.2017 до средата на 02.2018 (може и след това,но разбрах, че поскъпват още повече след тази дата) като престоя там ще е 7 дни. Ниско тарифни компании по-възможност до 300-350 лв. Аз търсих само в Уиз и Райнеър, защото не знам други компании. Това което аз намирам, или не мога да съвпадна седемте дни или намирам полети с по-малко от два часа по-между или изгубваме и първия и последния си ден във пътуване. Ако трябва да преспим някъде, с малко дете дали е удачно или пък е по-добре? Четох форума доста и разбирам, че тук има много хора които, са с опит по-летища (аз нямам такъв). Много ще съм благодарна на съвети.

Връзка към мнение

Датите не са написани и не се разбира кога искаш да си там.

Ако не искаш да спиш никъде и в двете посоки, трябва да се купят по-скъпи билети и с по-големи разходки.

А че почти целия ден ще мине в път, особено на връщане няма как да не е така. Само полетното ти време е 6-7 часа в зависимост от къде ще минеш, като се сложи и поне 3 часа дупка ето ти 10 часа, без да броя придвижване до летища и пр.

Не си писала и ти какво си намерила, за какви пари и т.н.

Връзка към мнение

Ако не е проблем дните да са 8 а не 7 - ето една опция 22 - 29.01   с малък престой между полетите

 

 

Screen Shot 2017-10-26 at 13.34.50.png

 

 

Всъщност тези 300-350 лв. са бюджета за общия брой хора 4+1 дете ли ?

Редактирано от funny
Връзка към мнение

С малко дете и чекиран багаж аз бих препоръчал връзка от поне 4 часа при летене с нискотарифни авиокомпании. За периода от 10 декември до края на февруари има страшно много възможности на цени общо от 90 до 120 евро на човек с ръчен багаж. Чекираният багаж и запазените места ще вдигнат цената до 150-170 евро на човек. Виж http://www.azair.eu

Връзка към мнение
На 26.10.2017 г. в 13:29, Alexander каза:

Датите не са написани и не се разбира кога искаш да си там.

Ако не искаш да спиш никъде и в двете посоки, трябва да се купят по-скъпи билети и с по-големи разходки.

А че почти целия ден ще мине в път, особено на връщане няма как да не е така. Само полетното ти време е 6-7 часа в зависимост от къде ще минеш, като се сложи и поне 3 часа дупка ето ти 10 часа, без да броя придвижване до летища и пр.

Не си писала и ти какво си намерила, за какви пари и т.н.

Все още не сме резервирали окончателно, трябва да купя билетите и резервирам точните дати с тях. Изобщо не ми е ясно дали е ок да се пренощува междинно или напротив. В предвид детето май ще е по-добре стига да не са ужасно скъпи нощувките.

 

На 26.10.2017 г. в 13:31, funny каза:

Ако не е проблем дните да са 8 а не 7 - ето една опция 22 - 29.01   с малък престой между полетите

 

 

Screen Shot 2017-10-26 at 13.34.50.png

 

 

Всъщност тези 300-350 лв. са бюджета за общия брой хора 4+1 дете ли ?

Те в този случай не са ли 7? В смисъл 7нощувки . Бюджета е да го докарам на човек до 300-350лв.

Връзка към мнение
На 26.10.2017 г. в 13:38, Topfly каза:

С малко дете и чекиран багаж аз бих препоръчал връзка от поне 4 часа при летене с нискотарифни авиокомпании. За периода от 10 декември до края на февруари има страшно много възможности на цени общо от 90 до 120 евро на човек с ръчен багаж. Чекираният багаж и запазените места ще вдигнат цената до 150-170 евро на човек. Виж http://www.azair.eu

Много благодаря за линка аз преди това( след като четох из форума) използвах търсачката, но и с английския не съм много ок, а тази е преведена. А мислите ли, че трябва да се тревожим със покупката на билети до Барселона в предвид размириците там?

Връзка към мнение
преди 16 минути , kacikova каза:

Те в този случай не са ли 7? В смисъл 7нощувки . Бюджета е да го докарам на човек до 300-350лв.

Да - 8 дни, 7 нощувки са.

 

преди 14 минути , kacikova каза:

А мислите ли, че трябва да се тревожим със покупката на билети до Барселона в предвид размириците там?

Aз лично не мисля че би имало проблем .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , kacikova каза:

 А мислите ли, че трябва да се тревожим със покупката на билети до Барселона в предвид размириците там?

Самото задаване на въпроса показва, че няма как човек да не се замисли по въпроса. Ако има друга алтернатива на подобна цена аз бих избрал нея, най-малкото за да няма нужда да се занимавам с въпроса, но ако няма друга алтернатива на подобна цена аз бих си купил билет и през Барселона. Летището до сега не беше засегнато по никакъв начин от ситуацията в Барселона.

Връзка към мнение

Не познавам нито теб, нито детето, нито кое е ужасно скъпо за вас. Има деца, които пощуряват и на 2 часа полет, други не се чуват.

Няма как да ти се каже кой вариант е по-добър, най-добре е ти да си прецениш сама.

Със сигурност нощувката оскъпява доста, търси най-изгодния вариант за теб, като цена,  време, пари.

 

Аз съм летял от Тенерифе до Лондон, Брюксел и Берлин, където полета е около и над 5 часа, което с лоу кост е ужасно.

 

Не на последно място е къде в Тенерифе отиваш, ще те взима ли някой и т.н., има полети кацащи късно вечерта и ако тепърва ще се ходи на другия край на острова също трябва да се вземе предвид.

 

 

 

 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.