Прескочи до съдържание

Куба – препоръки за кола и шофьор


Topfly

Препоръчани мнения

На 7.01.2020 г. в 16:29, Oshko каза:

Отговори ли ви Ернесто? По принцип и ние ще търсим кола след 2-3 месеца и за това питам.

по информация от наш познат в момента в Куба има криза за гориво и шофьор с кола ще е доста скъпа в момента. Неговия съвет е да се ползват автобусите Viazul и още някакви държавни автобуси. Цените са прилични доколкото видях. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , EmoKrastev каза:

по информация от наш познат в момента в Куба има криза за гориво и шофьор с кола ще е доста скъпа в момента. Неговия съвет е да се ползват автобусите Viazul и още някакви държавни автобуси. Цените са прилични доколкото видях. 

На държавните не можете да се качите, те са само за местни. Единствено Виазул.

Връзка към мнение

Аз лично съм доста доволен от колективото. Понякога бяха ретро коли, понякога пежо, ама все срещахме готини хора и беше забавно и евтино.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
На 9.01.2020 г. в 18:49, ivailo_radev каза:

Аз лично съм доста доволен от колективото. Понякога бяха ретро коли, понякога пежо, ама все срещахме готини хора и беше забавно и евтино.

Може ли да ми разясните принципа на този тип придвижване.Отивам на въпросно място и чакам да се съберат хора за избраната от мен локация или?

Връзка към мнение
преди 2 часа, daniela968 каза:

Може ли да ми разясните принципа на този тип придвижване.Отивам на въпросно място и чакам да се съберат хора за избраната от мен локация или?

Или така, или просто казвате в къщата, в която спите, че ви искате колективо за еди къде си. Повечето собственици ще се погрижат и ще ви вземат от къщата, като ще ви излезе макс 5 КУК отгоре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.