Прескочи до съдържание

Търся билет от Банкок до Боракай


Боян Димитров

Препоръчани мнения

Боян Димитров

Търся малко помощ за 2 билета в една посока от Бангкок до Боракай или Калибо за датите 19 или 20 февруари 2018г. Намирам за 500 лв минимум за 2ма ни и това определено не ми се вижда разумна цена. Чудя се дали не е рано още, но пък от друга страна, тази цена ми я дава вече месеци наред и взех да се безпокоя.

Редактирано от Боян Димитров
Връзка към мнение

А защо не потърсиш до Манила и после от Манила до Калибо или Катиклан със Cebu Pacific или AirAsia. 

Cebu Pacific и AirAsia често имат промоции и понякога изкачат добри цени. 

Ориентировъчно, аз тази година летях така:

13.02.2017 от Манила до Калибо - 988 PHP, AirAsia

16.02.2017 от Катиклан до Манила - 599 PHP, Cebu Pacific

Аз като търсех, директните полети до Боракай бяха доста по-скъпи, отколкото да ги разделя на части и да мина през Манила. Но разбира се това означава много полети.

Редактирано от Nati
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Боян Димитров
На 11/3/2017 в 17:08, Nati каза:

А защо не потърсиш до Манила и после от Манила до Калибо или Катиклан със Cebu Pacific или AirAsia. 

Cebu Pacific и AirAsia често имат промоции и понякога изкачат добри цени. 

Ориентировъчно, аз тази година летях така:

13.02.2017 от Манила до Калибо - 988 PHP, AirAsia

16.02.2017 от Катиклан до Манила - 599 PHP, Cebu Pacific

Аз като търсех, директните полети до Боракай бяха доста по-скъпи, отколкото да ги разделя на части и да мина през Манила. Но разбира се това означава много полети.

Много варианти съм изпробвал (през Манила, Сингапур, Куала Лумпур и т.н. до Катиклан, Калибо, Илойло и т.н.), но не съм си давал сметка, че от Бангкок до Манила си е бая далеч. Себу имат много оферти, но обикновено са доместик. От Бангкок не летят особено евтино, а глобална промоция не съм засичал последните 4 месеца. Сега опасенията ми са да не вдигнат цените. Иначе е ясно, че ако има нещо от тук нататък , ще е по Коледа вече. Ама се чудя да чакам или да вземам?

Връзка към мнение

Аз дебнах половин година, за да взема що годе добра цена Банкок - Манила и точно взех и се появи конкуренция по отсечката Хо Шим Мин - Манила и цената там от мега дразнеща падна много. Смятам това да ми е първи и последен такъв полет. Та дебнах от февруари до юли за февруари догодина, чак тогава се появи промоция и билетът ми е 150 лева с включен 20кг багаж и запазено място. Според мен шансовете за ново промо вече намаляват. 

 

За да е още по-дразнещо на себу промото винаги им е по-добро или единствено е наобратно - от Манила нататък.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.