Прескочи до съдържание

Посетени салони на летища с карти Diners - тема 2


Препоръчани мнения

преди 34 минути , darinamarinova каза:

Попитайте банката си. 

Не винаги е от банката. Поне при мен е от Мастъркард. То и рекламите са им на Т2. Пак може да се пита де ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 56 минути , agenta каза:

И в този случай, ако имаме карта от висок клас примерно на ЦКБ, ПИБ или някоя друга банка, с която има безплатни и неограничени посещения в Преслав и Плиска, то посещението в Aspire как ще се таксува или ще трябва да се плаща ?

Нямат общо Плиска и Преслав с Aspire.

Първите са към летището а Aspire е към Суиспорт.

Ако картата не е включена в програма за безплатен достъп ,ще бъдете таксувани 18€

Връзка към мнение

А Aspire на Летище София Т2 не приема Diners. Не знам за какъв личен опит говори @jorocontrola, но не пускат. Щели обаче да  местят Aspire на мястото на затворените Плиска и Преслав и евентуално да приемат Diners. Инфо от служителката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Яничка каза:

А Aspire на Летище София Т2 не приема Diners. Не знам за какъв личен опит говори @jorocontrola, но не пускат. Щели обаче да  местят Aspire на мястото на затворените Плиска и Преслав и евентуално да приемат Diners. Инфо от служителката.

@Яничка Не съм тествала, но свалих приложението на Diners и го има салонът. Ако не ме пуснат, бих звънна на денонощния номер на Diners да ги попитам защо така. Тъпи номера явно правят от салона... 

Връзка към мнение
преди 6 минути , Яничка каза:

А Aspire на Летище София Т2 не приема Diners. Не знам за какъв личен опит говори @jorocontrola, но не пускат. Щели обаче да  местят Aspire на мястото на затворените Плиска и Преслав и евентуално да приемат Diners. Инфо от служителката.

Приемат Дайнърс. Току-що ги питах. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , darinamarinova каза:

@ЯничкаАко не ме пуснат, бих звънна на денонощния номер на Diners да ги попитам защо така.

Имат ли денонощен номер вече? Останала съм с впечатление, че извън работно време отговарят ПИБ, които по традиция никаква работа не могат да свършат.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Яничка каза:

А Aspire на Летище София Т2 не приема Diners. Не знам за какъв личен опит говори @jorocontrola

Ами само тази година са ме пускали 2 пъти. Освен да съм си и платил в последствие, но не съм получил стандартният мейл за плащане в реално време. Приложението го дава като опция както е посочено вече.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , iMari каза:

Имат ли денонощен номер вече? Останала съм с впечатление, че извън работно време отговарят ПИБ, които по традиция никаква работа не могат да свършат.

@iMari Не ми се е налагало да го ползвам в извънработно време, но иначе звъня на този телефон с 02970~, но само в работно съм звъняла.

Връзка към мнение
Георги Матеев

5-звездното (според Skytrax) летище в Salalah, Оман (SLL) има подобаващо лъскав бизнес салон, който приема и Дайнърс. Накратко, Oman Air лаунджът е прекрасен и разполага с всичко, което може да ви хрумне (единствено липсва зона за пушене). Препоръчвам да се отиде поне 2 часа преди полета за пълна наслада.

 

20220603_211609.jpg

 

20220603_204217.jpg

 

20220603_195413.jpg

 

20220603_194403.jpg

 

20220603_194956.jpg

 

20220603_195041.jpg

 

20220603_195114.jpg

 

20220603_195343.jpg

 

20220603_194840.jpg

 

20220603_195151.jpg

 

20220603_194720.jpg

 

20220603_194354.jpg

 

20220603_194546.jpg

 

20220603_194805.jpg

 

20220603_194620.jpg

 

20220603_191714.jpg

 

20220603_191722.jpg

 

20220603_194504.jpg

 

20220603_194516.jpg

  • Харесвам 26
  • Шок 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 38 минути , neuromancer каза:

алкохол?

Безалкохолна бира на корем :grin:

 

В чест на истината дори не погледнах за алкохол, по-вероятно е да няма, както е в цялата държава.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 15.03.2018 г. в 8:13, Тони каза:

1. Летище и име на салона - Sala Joan Olivert Валенсия, Испания

2. Местоположение на салона - След секюрити контрол в дясно,  между Т1 и R, до гейт А1

3. Наличие на бърза връзка към гейтовете - няма

4. Време за достигане до гейтовете - 1-5 минути.

5. Разрешен престой в салона -  4 часа

6. Интернет - има

7. Описание на салона - Доста голям салон. Зала за работа, тиха стая с няколко легла. Няколко вида алкохол, бири, салати, 4-5 вида сандвичи, поне още толкова тестени десерти и поне още 10-ина вида студени в хладилника, всякакви видове безалкохолни и сокове, фрешове, плодове.

Снимки нямам.

 

 

Добър салон е, имаше шунка, тортия, плодове,  надробени домати за тостада,  страхотен фреш - все пак там са портокалите на Испания.

Различни млекца от пасищни крави с парченца плодове, алкохол и т.н.

 

най-якото е когато излизам от лаунджа и съм пред гейта- в случая 12-ти.

 

7A9F2053-87E8-4B53-8B58-09BB585525C8.jpeg

E3AC78DB-BC78-4D87-9C94-10C68D49B7AF.jpeg

1C5D9070-2E70-4D97-98C2-D8A118E2226A.jpeg

5F16E1CA-2FBB-401B-B3AE-8C0A1F1AEB35.jpeg

D43EEB05-7206-4408-89A8-E76F50B6B5FD.jpeg

DE789DD8-0DC9-476C-B806-6EFD590AE3B9.jpeg

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

1. Летище и име на салона

    - Цюрих,  - Aspire 

    -Преди паспортен контрол към терминал D. 

3. Наличие на бърза връзка към гейтовете

    - Не.

4. Време за достигане до гейтовете

    -  Зависи от кой гейт се излита. 

5. Разрешен престой в салона

    - Не съм видял ограничение.

6. Интернет - особености, наличие на контакти

    - Добър Wi-Fi. Контактите са малко и при повече хора в салона със сигурност използването ще е трудно.

7. Описание на салона, наличие на храна и напитки, снимки. Наличие на място за пушене?

 

Доста е малък, посетих го в 10:00 сутринта. Няма голям избор, но всичко е много качествено два вида отлична шунка, бри, сандвичи, корнфлейкс, йогурт, прясно мляко и плодове, страхотен щрудел. Бира, алкохол и т.н., добро кафе като за от автомат.

 

Място за пушене не видях.

 

 

18757B1E-B8A2-44A5-A8D6-2CE331D4A6E8.jpeg

06CB80AB-1ACE-424B-AAE8-F4E1A8389602.jpeg

489EDC12-E29A-4F73-9D72-70FCD0D8F45E.jpeg

E9D7AEEA-3DB2-4DAC-99A9-88C0328E00D3.jpeg

 

На летището цените  по разните магазинчета и кръчми  във франкове бяха покъртителни.

Брецел 4,5- В Мюхнех на летището  предния ден  беше под 2 евро.

Еспресо 4,5

Бира 8-9

Сандвичи над 10

Грюер 62 за кг

Бонбони под 20 кутията няма, шоколади и пр х2 от Европа средно.

 

Та лаунджа е абсолютното спасение за джоба.

  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Alexander каза:

1. Летище и име на салона

    - Цюрих,  - Aspire 

    -Преди паспортен контрол към терминал D. 

3. Наличие на бърза връзка към гейтовете

    - Не.

4. Време за достигане до гейтовете

    -  Зависи от кой гейт се излита. 

5. Разрешен престой в салона

    - Не съм видял ограничение.

6. Интернет - особености, наличие на контакти

    - Добър Wi-Fi. Контактите са малко и при повече хора в салона със сигурност използването ще е трудно.

7. Описание на салона, наличие на храна и напитки, снимки. Наличие на място за пушене?

 

Доста е малък, посетих го в 10:00 сутринта. Няма голям избор, но всичко е много качествено два вида отлична шунка, бри, сандвичи, корнфлейкс, йогурт, прясно мляко и плодове, страхотен щрудел. Бира, алкохол и т.н., добро кафе като за от автомат.

 

Място за пушене не видях.

 

 

18757B1E-B8A2-44A5-A8D6-2CE331D4A6E8.jpeg

06CB80AB-1ACE-424B-AAE8-F4E1A8389602.jpeg

489EDC12-E29A-4F73-9D72-70FCD0D8F45E.jpeg

E9D7AEEA-3DB2-4DAC-99A9-88C0328E00D3.jpeg

 

На летището цените  по разните магазинчета и кръчми  във франкове бяха покъртителни.

Брецел 4,5- В Мюхнех на летището  предния ден  беше под 2 евро.

Еспресо 4,5

Бира 8-9

Сандвичи над 10

Грюер 62 за кг

Бонбони под 20 кутията няма, шоколади и пр х2 от Европа средно.

 

Та лаунджа е абсолютното спасение за джоба.

Ами цените са си швейцарските. От 3 дни съм тук и започнах да свиквам с тях. Кола 5 франка, десерти 7-8 франка...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 3 часа, bibi каза:

Дайнърс вече минава в Aspire. 

Бюфетът е приличен. Напитките - още повече. Има лека миризма на цигари.

А преместиха ли го вече на мястото на Преслав на долния етаж или си е още на старото място?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Яничка каза:

А преместиха ли го вече на мястото на Преслав на долния етаж или си е още на старото място?

Преместен е 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

На Лутън изобщо не си правете труда да се пробвате за салон Aspire, вчера се разправях, пернаментно си държат ролъп банера на входа, че са фул и приемат само хора с резервация и платен лаундж към тях, но не и към други картмембъри. Попитах ги директно кога се е случило последно да пускат някой без резервация като винаги банера е долу и ми казаха, че не се е салучвало, винаги си стои долу, защото имало много хора, много полети и само 1 салон работещ на летището....потрес,

  • Харесвам 1
  • Шок 4
Връзка към мнение

Същата работа и на Станстед, информация от понеделник. Аз също поставих въпросът по-остро с идеята да се трупат негативни мнения. Единственото, което служителката успя да ми каже, че тя не лъжела...все едно аз я обвинявах в лъжа при вида на салона запълнен до към 60% от своя капацитет. Според мен, менджмънта на Aspire се опитва да докара допълнителен профит и се нареждат на опашката с "черна" точка в личния ми лист...

 

EDIT: Сега се усетих, че този на Станстед е Escape, но не бих се изненадал ако имат общ мениджмънт или негласно споразумение с Aspire за лондонските летища...

Връзка към мнение
Дани Магелани
На 19.06.2022 г. в 9:21, Alexander каза:

1. Летище и име на салона

    - Цюрих,  - Aspire 

    -Преди паспортен контрол към терминал D. 

 

На 19.06.2022 г. в 9:21, Alexander каза:

 

Няма голям избор, но всичко е много качествено два вида отлична шунка, бри, сандвичи, страхотен щрудел. 

Около 9-9,30 ч. бях в Aspire.

Имаше бъркане яйца, нещо като каша "Гречка", кроасани и плодове. Нищо от това, което си написал.

Алкохол - добър, имаше избор.

Аз влязох заради щрудела , но нямаше.   Имах закуска в хотела и не бях гладна.

В ляво , до входа на този, има друг салон. Видях го на тръгване. Също приема Дайнерс. Може би там има по-голямо разнообразие. Трябва да се проверява и да се ползва салонът, който предлага повече на клиентите си.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

На мен ми отказаха в другия и ми посочиха този, вероятно 9 и 30 е рано или кой знае какво е станало пак..

Пък и както се вижда днес е едно, утре друго, включително  салона в Богота

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Някой скоро да е ползвал салон на Шарлероа? В сайта на Дайнърс не излиза да обслужват в момента. В loungekey ми излиза едно стайче тип стария салон с кода който беше. Този за който @Георги Матеев беше писал май месец не го виждам като опция в Diners и Loungekey?

Връзка към мнение
Георги Матеев
Преди 1 час, Capitan Morgan каза:

Някой скоро да е ползвал салон на Шарлероа? В сайта на Дайнърс не излиза да обслужват в момента. В loungekey ми излиза едно стайче тип стария салон с кода който беше. Този за който @Георги Матеев беше писал май месец не го виждам като опция в Diners и Loungekey?

В Шарлероа салона, който посетих през май, приемаха и Дайнърс и Лаундж Кий, като и тогава не излизаше на техните сайтове. Вероятно инфото просто не е актуализирано, тъй като този салон беше затворен повече от година.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.