Прескочи до съдържание

Варна - Истанбул двупосочен 14-ти Ноември - 25-ти Ноември


Препоръчани мнения

Прецаках се да не си купя билети с Turkish от Варна до Истанбул до преди два дни, когато бяха по 97 евро за двупосочен (явно до 10 дни преди полета са по-евтини, и в момента има билети на такава цена от 16-ти Ноември нататък). Сега цената ми за 14-ти - 25-ти Ноемрви е неприятната - 148 евро на trip.bg

На rumbo.es ми дава 25 евро отстъпка, но с някаква предплатена Виза карта, която нямам.

Някой може ли да намери някакво утешително намаление някъде из "онези сайтове"? За съжаление датите са ми фиксирани и няма гъвкавост...
Благодаря предварително...

Връзка към мнение

Снощи гледах сайта на Turkish,че Варна е в промоция на 99евро.Оказа се,че не е за всички дати.Твоите са на 153 евро.Запали си колата и отиди с нея.

Връзка към мнение
преди 3 часа, ECC каза:

Снощи гледах сайта на Turkish,че Варна е в промоция на 99евро.Оказа се,че не е за всички дати.Твоите са на 153 евро.Запали си колата и отиди с нея.

99 евро са за от 16-ти 17-ти Ноември нататък... Т. е. трябва да се вземе поне 10 дни по-рано. Не трябваше да се туткам. То ако ще е кола, ще взема автобуса, ако се прежаля за нощния, няма нужда и от хотел в Истанбул преди (а и след) полета от там. Ще спестя още повече :) 

Връзка към мнение

От София са малко по-добри цените ( 125 евро) и има сутрешен и вечерен полет и в двете посоки. Ако изобщо София е опция,  в предвид  че и трябва да се сметне и пътя от/до там.

 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.