Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен


Препоръчани мнения

Удоволствие е да са споделяш снимки и впечатления със сродни души. Странното е, че не бях чувал за магеланците и днес съвсем случайно попаднах на сайта.

Целият ми съзнателен живот е преминал в пътешествия. Започнах да се замислям колко страни съм посетил чак преди 15-ина години и оттогава започнах да  водя статистика.

Към момента са 108, като броим само страните където съм прекарал минимум 24 часа и една нощувка. Така попаднах и в датския Клуб на пътешественика www.berejst.dk

Много съм зле с писането, но поне мисля, че мога да снимам грамотно. Дори успях да направя една фото изложба в София, посветена на Западна Африка.

Та Африка, и най-вече непознатата част на Африка е нещото, което ме влече най-много.

Предстоящи планове и проекти? Тасили Данжер в Алжир, Саудитска Арабия, Либерия, Сиера Леоне и Гвинея и може би Чад. 

 

Mauritania.jpg

  • Харесвам 29
  • Шок 1
  • Браво 7
Връзка към мнение

Добре дошъл! :) 

Всеки може да пише - някои пишат пътеписи, а други участват с полезна информация в много области.

Вярвам, че ще намериш точното място и за себе си!

Връзка към мнение

Здравей и добре дошъл!

Не се притеснявай за писането,  тука четем жадно всичко, щом е за пътешествия! :)))

И хубави снимки обичаме, давай смело.

 

Връзка към мнение

Добре дошъл, още една сродна душа. И аз съм влюбен в Западна Африка, другия месец се връщам там - днес взех визата за Кот д'Ивоар. Ще очаквам снимки с нетърпение. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Димо каза:

Предстоящи планове и проекти? Тасили Данжер в Алжир, Саудитска Арабия, Либерия, Сиера Леоне и Гвинея и може би Чад.

Mauritania.jpg

Добре дошъл! Може да се включиш и към темата за Саудистска Арабия. Как смяташ да си осигуриш виза?

Връзка към мнение

Добре дошъл!

Представянето звучи страхотно. Не се съмнявам, че имаш много какво да споделиш с нас - като преживявания /с думи или снимки/ или подробности за бъдещи пътувания.

Ще се радвам да видя повече снимки.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Topfly каза:

Добре дошъл! Може да се включиш и към темата за Саудистска Арабия. Как смяташ да си осигуриш виза?

Здравей,

Ами един от проблемите с подобни на Саудитска Арабия дестинации са точно визите.

Като особено предизвикателство досега мога да определя ваденето на визи за Еритрея, Екваториална Гвинея и Алжир.

За Саудитска Арабия се очаква, че ще въведат туристически визи до 4-5 месеца, но аз търся и други възможности.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Понякога снимките разказват повече, отколкото да използваш много думи.

Жалко, че се включваш малко със закъснение, защото вече завърши набирането на снимките за магеланския ни календар. Дано имаш интерес и се включиш другата година с някоя твоя творба. Успехи в Африка! :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.