Прескочи до съдържание

Дъблин - препоръки за пъбове


Фил

Препоръчани мнения

Вече няколко подобни теми имаме за различни градове и ми се струва, че са полезни. 
И понеже ми предстои тези дни кратко посещение на Дъблин, очаквам препоръки за пъбове и въобще места за хапване, пийване ..., тия три неща. :biggrin:
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Според мен си заслужава temple bar особено за бирааа и пък ,ако е  и guinness:dancing: щастието ще е двойно .:):yahoo:

 Иначе повечето пъти хапвах в  McDonalds.^_^

Редактирано от Иван Попов
Връзка към мнение

В Темпъл бар Скуеър е пъб до ресторант до пъб, не помня имената на тези,които посетихме но останах очарован от тъмната O’Hara. Фичо, не бива да пропускаш обаче посещение на Irish Whiskey Museum, вземи си Premium tour =20€, интересно е,включени са дегустации на 4 вида уиски и подарък шот уиски чаша.

 

п.п. По кръчми не я видях, но най-много бих препоръчал за биропиене Guinness West Indies Porter, води личната ми класация .

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 36 минути , stanislavpp каза:

 не бива да пропускаш обаче посещение на Irish Whiskey Museum, вземи си Premium tour =20€, интересно е,включени са дегустации на 4 вида уиски и подарък шот уиски чаша.

Мерси, непременно ще го направя, а и от booking ми се полага някакво намаление.  

Връзка към мнение

Пускам няколко снимки от въпросният музей, има естествено и малко заведение към него  (снимката на ирландското кафе е от там), сувенирният магазин е слаб. За сувенири в Дъблин препоръчвам който и да е магазин от веригата Carroll’s - има от пиле мляко , и то на съвсем умерени цени.

092D3292-77AD-4F5C-B1F2-9B860C438890.jpeg

1682BB85-B20E-4E7E-87B3-5223A0C5F9B7.jpeg

5F6F88E6-864D-4BF3-B6FF-8BCBBCC9520D.jpeg

4CC744EE-027A-4B32-85D5-B57D015498F0.jpeg

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Присъединявам се към мнението на PolinaИрландия е прекрасно място, пъбовете са топ и храната е ОК. Много често хората, които свирят ирландска музика по пъбовете са напълно непознати помежду си - просто влиза в пъба за по бира и започват да свирят.

Фичо, малко ти завиждам :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 12.11.2017 г. в 15:58, Juliaaa каза:

Фичо, малко ти завиждам :)

По-добре недей, защото ми възникнаха форсмажорни обстоятелства и се наложи да си отменя пътуването в последния момент. :(:(:(

  • Шок 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.