Прескочи до съдържание

Искам внимание


Брани

Препоръчани мнения

Поредната ми гениална идея е тук!

Понеже стана практика да се дават "съвети" за какво може и за какво не може да се пише и да се призовават модераторите да обединяват и затриват теми, реших и аз да дам своя скромен принос в тази нашумяла мода. Тъй като става все по-трудно да се направи разлика между темите "Искам да се похваля" и "Искам да се оплача" (защото се оказва, че някой се хвали дори когато се оплаква,  и то на теми, нямащи много общо с пътуването :) ), предлагам двете теми да се обединят в настоящата - "Искам внимание" (Първоначалната ми идея за името беше "Прося си внимание", но "Искам внимание" е къде-къде по-стилно, нали! :)

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към мнение

Ако искаш може тук да се пишат нещата, които да важни. Да се разглежда темата като "МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ! АТЕНЦИОНЕ, АТЕНШЪН И ДРУГИ РАБОТИ!"

Само предлагам, темата е твоя!

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Тони каза:

Ако искаш може тук да се пишат нещата, които да важни. Да се разглежда темата като "МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ! АТЕНЦИОНЕ, АТЕНШЪН И ДРУГИ РАБОТИ!"

Само предлагам, темата е твоя!

Никакви такива! Това си е моята тема! Моята, моята, моята! Пък!

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , Брани каза:

Никакви такива! Това си е моята тема! Моята, моята, моята! Пък!

С какво внимание да те удостоим . Нали сме тук за да си помагаме :biggrin:

  • Смея се 2
Връзка към мнение

@Брани, виж сега.

Не може да не се спазват традициите. ... така, че предлагам темата ти да се раздели на две - "Прося си боя" и  "Прося си внимание"

При по-голямо творчество, някой/някоя може да си отвори и тема "Прося си ..."

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 12 минути , ven62 каза:

@Брани, виж сега.

Не може да не се спазват традициите. ... така, че предлагам темата ти да се раздели на две - "Прося си боя" и  "Прося си внимание"

При по-голямо творчество, някой/някоя може да си отвори и тема "Прося си ..."

Но това роене обърква хората - някой може да иска да си проси боя и същевременно да се похвали - и ще се чуди в коя тема да си публикува мнението! А като е една, всичко е опростено и ясно! ;)

Редактирано от Брани
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Tedy каза:

Кажи колко точно внимание искаш, за да знам колко време да се задържа в темата. :lol: За теб винаги.

Какво да се задържаш в темата,той изобщо не се задържа тук.Бях готов да му отделя цялото си внимание ...:)

Редактирано от traveler
  • Смея се 3
Връзка към мнение

"Прося си боя" или "Искам внимание"... Колко е богат езикът ни... А в някои други славянски държави просто казват: "ПРОСИМ ПОЗОР!" B)

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Останах неразбран с тази тема - бих отишъл да се оплача в "Искам да се оплача", но някак не ми се вижда редно да пиша в тема, на която съм се смял :) ... Как да изляза сега от тази безизходица ...

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 12 минути , Брани каза:

... Как да изляза сега от тази безизходица ...

Пусни нова тема: "Как да излизаме от безизходни ситуации. Наръчник за оцеляване във виртуалното пространство." :lol:

 

П.П. На мен тази ми харесва. :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Мисля да повдигна темата на @Брани, за да не се чувства неразбран :)

Понеже не знам дали е за хвалба, или за оплакване, когато си куфея в Строежа на концерт на легендите Замунда Банана Бенд и от публиката бивам лично поздравен с култовия хит "Пиши три!" (Скъпи господин професор, пиши три! Моля на теб!) :unsure:

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 11/15/2017 в 11:16, Брани каза:

Но това роене обърква хората - някой може да иска да си проси боя и същевременно да се похвали - и ще се чуди в коя тема да си публикува мнението! А като е една, всичко е опростено и ясно! ;)

А не може ли и двете - след като си изпроси боя да се похвали!?

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, master_of_germs каза:

Мисля да повдигна темата на @Брани, за да не се чувства неразбран :)

Понеже не знам дали е за хвалба, или за оплакване, когато си куфея в Строежа на концерт на легендите Замунда Банана Бенд и от публиката бивам лично поздравен с култовия хит "Пиши три!" (Скъпи господин професор, пиши три! Моля на теб!) :unsure:

Ето това е истинска помощ, благодаря! Че вече обмислях сам да си я вдигна нагоре с привидноневинен коментар от типа на "Какво става, защо никой не ми пише е темата?" ... :P

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Тя че темата на темата е ясна и Е разбрана, е едно, но не знам дали е осъществима идеята й. Такова обединяване направо ще обезличи съвсем и без това не особено определените и пунктуално точни теми, а и смятам, че не това е тематичната им цел. С две думи, нека да има тема за темата и спокойно да си пише всеки на всякакви теми в нея, или ако не всеки, поне Брани, защото все пак темата си е негова. :) с две думи, аз съм "за". 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.