Прескочи до съдържание

Търся билет от Канкун до България


Препоръчани мнения

Здравейте магеланци, 

 

Обръщам се с молба за вашата помощ. През Май 2018 планирам пътуване в САЩ и Мексико и докато първата част е вече уредена, малко по-сложно ми е намирането за удобен и по-евтин вариант за връщане от Канкун. Така че търся еднопосочен билет, м/у 25 май и 3 юни 2018г. Нямам против да е комбинация от 2 или 3 полета, може и през САЩ. Ще пътувам само с ръчен багаж. 

За сега най-добрият вариант който съм намерила е Канкун-Форт Лоудърдейл със Spirit Airlines, Форт Лоудърдейл - Барселона с Norwegian и Барселона-София с Ryan, тъй като имам приятели във Флорида и ще мога да видя и Маями и часовете за прекачване в Барселона си пасват доста добре, само че за датата която ми е най-удобна, 29 май, цените на Norwegian са по-високи и общо излиза около 340 euro, може би около 300 ако се вземе през някой сайт. Ще съм благодарна ако дадете по-добри предложения :)

Разполагам с Виза Електрон, Виза Дебит, Маестро, Пейпал. 

 

 

Връзка към мнение

Моят съвет е не се занимавай с прекачвания, а грабвай един директен полет Канкун - Манчестър или Канкун - Глазгоу през thomascookairlines , само си напасни датите с тези , когато има директен до София. Дори и в момента има презокеанският полет за 170-200£ . За втората отсечка не зная какви са цените , но може да е рано за ниски цени при лоукостовете. 

Връзка към мнение

Има и други големи туроператорски авиокомпании с еднопосочни билети, може да дебнеш Eurowings, Condor, Tuifly и т.н. Но ако наистина има за 200 паунда ще е супер, аз ги виждам за минимум 300 в техния сайт обаче. 

Връзка към мнение

Нямам скрийншот от по-ниските цени, но ето един до Глазгоу за 255€

63E28985-1160-4A9E-892D-08501C012654.png

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря, това е хубав вариант. Мислите ли че е рано или едва ли ще паднат цените? Обикновено промоциите които съм виждала са за двупосочни билети и не знам как са тенденциите при тези компании. 

Връзка към мнение
На 11/29/2017 в 22:36, goldroks каза:

Благодаря, това е хубав вариант. Мислите ли че е рано или едва ли ще паднат цените? Обикновено промоциите които съм виждала са за двупосочни билети и не знам как са тенденциите при тези компании. 

По мои впечатления с този тип компании цените растат с наближаване на датите, а е възможно в последния момент да се появят по-евтини билети, ако не са си запълнили самолета. Т.е. не ги виждам да падат под 255 евро, а ако паднат ще е див късмет. Но и наблюденията ми над тези компании не са супер сериозни. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От/до Канкун летят Евелоп, погледни ги и тях.Това е чартър до Мадрид.Преди месец, като летяхме с тях Канкун -Мадрид, имаше много свободни места в самолета.Нашата цена беше пакетна, но сигурно може да се купи и само билет.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.