Прескочи до съдържание

Променени часове на полет с Transavia


Препоръчани мнения

Имам следния казус: бях закупил билети за Амстердам, обаче днес АК ми изпрати мейл, че променя часовете на полета. В случай, че дам несъгласие и искам refund, колко ще ми върнат реалната заплатена цена през посредника или цената на билета в сайта на АК. Предполагам, че АК връща към посредника, а аз трябва да се свържа с него?

Връзка към мнение
преди 17 минути , Salvuccio каза:

Имам следния казус: бях закупил билети за Амстердам, обаче днес АК ми изпрати мейл, че променя часовете на полета. В случай, че дам несъгласие и искам refund, колко ще ми върнат реалната заплатена цена през посредника или цената на билета в сайта на АК. Предполагам, че АК връща към посредника, а аз трябва да се свържа с него?

Сумата ще върнат на посредника.Какво ще върнат на Вас,зависи от него.Аз имах отменен полет,чиито билет беше закупен през Bravofly.fr и ми предложиха или да ми възстановят сумата -10Е/такса/ или да получа +10Е,но като ваучер.

Връзка към мнение

Наскоро получих refund от rumbo/lastminute за полети на Раян до Милано, като промяната беше почти 5 часа. Цената на билетите, платена на Раян беше 23.99€, заплатената от мен на посредника беше 12.99€. Върнаха ми 12.99€

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.