Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет до Сингапур и от Абу Даби


v.tsikalova

Препоръчани мнения

Здравейте, моля за помощ при издирване на  подходящи билети. Круизът започва от Сингапур на 24.02.12  в 20,00часа и  свършва на  11.03. 18 в 05.00 часа в Абу Даби. От Русе съм и мога да тръгна от Букурещ, както и от София, от Истанбул или с някакъв преход. Моля за съвет!

Връзка към мнение

Scoot имат полет от Атина на 20.02, пристигането е на 21.02 (следващият е на 24-ти, така че не ви върши работа) за 160€ на човек с ръчен багаж +43€ с чекиран багаж без храна (с храна плюсът е 78€ и не мисля, че си заслужава). Може да използвате времето да 24-ти да разгледате Сингапур.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Относно връщането, гледай полетите от Дубай, те са на час и малко от Абу Даби, а от там летят Уиз и FlyDubai. Например билетът без куфар на Уиз в момента на твоите дати е под 120 евро до София и към 160-170 до Букурещ. Като цяло и по-добри цени са се намирали от Дубай, но ако самолетът е запълнен от агенциите може и да не падат. Ако имате Discount Club още по-добре. 

 

Относно отиването, за еднопосочен полет не мисля, че може да се намери нещо по-добро от посоченото от Chandni. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, v.tsikalova каза:

ОТИВАНЕ: 10.55(OTP)-10.05(SIN)- 456,45 евро

преди 9 часа, Георги каза:

Относно отиването, за еднопосочен полет не мисля, че може да се намери нещо по-добро от посоченото от Chandni. 

Ако посочената от @v.tsikalova оферта от 456,45 е за двама с багаж, определено не е лоша. Офертата от Атина с куфари е 406€, а все пак трябва да стигнат и до Атина, което няма да е много по-евтино от оставащите 50€ разлика. Освен това полетът на Scoot e около 11 сутринта, което означава и нощувка в Атина, трансфер от и до летището, който доколкото знам никак не е евтин, така че офертата от ОТР ако е за двама, определено е по-добра. Ако цената е на човек, тогава Атина е по-добрият избор.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, Георги каза:

Относно връщането, гледай полетите от Дубай, те са на час и малко от Абу Даби, а от там летят Уиз и FlyDubai. Например билетът без куфар на Уиз в момента на твоите дати е под 120 евро до София и към 160-170 до Букурещ. Като цяло и по-добри цени са се намирали от Дубай, но ако самолетът е запълнен от агенциите може и да не падат. Ако имате Discount Club още по-добре. 

 

Относно отиването, за еднопосочен полет не мисля, че може да се намери нещо по-добро от посоченото от Chandni. 

За отиване си намерих за 399 от София през Истанбул, но за връщането...... на PEGASUS са свършили , а през Дубай не смея да се оправя..... Давайте акъл, моля! 

Връзка към мнение
преди 51 минути , v.tsikalova каза:

 а през Дубай не смея да се оправя

В какъв смисъл? :smile3: Какво те притеснява? 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Няма какво да му се оправяш на Дубай, в краен случай дори такси може да хванеш от Абу Даби до там. Няма граничен контрол между Абу Даби и Дубай, няма нищо. Е, вярно че по-магистралата чат-пат карат странно, но общо взето това е най-притеснителното по този трансфер :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Фил каза:

В какъв смисъл? :smile3: Какво те притеснява? 

Намерих през Истанбул до Букурещ. Някакъв съвет за престоя на 23.02. в Сингапур?  И там не съм била.Къде  да търся хотел- близо до терминала или ... не знам...

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.