Прескочи до съдържание

Търся билет от Европа до Хавана/Варадеро


Happy_Traveler

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

 Търся билет (2 по-точно) от Европа до Хавана за българи.

 

Най-удобно ще ми е към момента през Милано, но може и други варианти. 

 

Ние сме от Пловдив и гледах опциите за връзка с Раян Еър - има полет на 14.03.2018 от Пловдив до Милано за 10 евро и връщане на 26-ти пак от Милано за Пловдив.

 

 Приемат се и варианти през София до където и да е в Европа и от там до Хавана/Варадеро.

 

Датите - на 17.03 се качваме на круиз и на 24.03 слизаме. Всичко около тези дати, плюс- минус няколко дни, е прекрасно. Ще ги оползотворим и разгледаме повече из Куба. Важното е да се намери изгоден билет!

 

Моля, помагайте!

 

 

Връзка към мнение

Здравей! Ами цената да е около 400 - 450 евро. И с връзката до България. 

 

За сега сме намерили Пловдив-Милано за 20 евро в двете посоки и Милано-Хавана за 430 евро в двете посоки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Каквото и да правя, не мога да сваля под 550 евро за 1 двупосочен билет и с малко прекачвания.

Може би твоето предложение 450 евро не е за изпускане, така че не умувай дълго, а се мятай, че може да се вдигне цената.

Връзка към мнение
преди 1 час, funny каза:

Kayak.it дава 436 евро за 13-27 март с виза дебит ( Ал Италия) - Милано - Хавана

Поради състоянието на Al Italia, за момента не ми се вижда много разумно да се купуват полети с нея. Най-евтиното което намерих до тук е Рим - Хавана 14.03 - 27.03 за 460€ на човек, директно от сайта на Air Canada.

Връзка към мнение
преди 3 часа, Siracusa каза:

Здравейте,

И аз се интересувам от билети до Хавана за март. Ще следя темата :)

Всяко търсене на билет е специфично и налага пускането на отделна тема. Виж тук :)

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.