Прескочи до съдържание

Поръчка на календари за доставка на коледната среща в София


Препоръчани мнения

Отворена е страничката за пускане на поръчки, които да бъдат доставени на срещата в София на 16.12:

 

https://magelanci.com/christmas/

 

Въпреки, че съм го написал и там, нека все пак да наблегна че:

- Страничката е само за поръчки, които да бъдат доставени на срещата. Системата за поръчките за куриер ще дойде скоро. 

- Не е възможно да платите кеш на срещата, необходимо е плащане по банков път или предварително, а може и след срещата. 

 

Всички неяснотии ще изчистим в коментарите под заявката, която ще пуснете. Надявам се формата е лесна и интуитивна. 

Връзка към мнение

@Георги ,вероятно си допуснал грешка в формата. Има два модела настолни календари, предполагам, че единият би трябвало да е стенен.

Къде да видя банкова сметка? Ще ги пусна с превод от револют, надявам се да нямаш такса входящ превод.

Връзка към мнение

Добавих към формата и възможност за поръчка на картонени подложки на чаши. Това е сравнително нов артикул, пари още и ще извинявате че така в движение стават нещата :)

 

beer_coaster.jpg

 

Цената е 10лв/6бр или 125 магелански мили. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@Георги имам въпрос - как е организирано изпращането на календари, на хората, които имат снимки в календарите? 

Доколкото помня, тези, чиито снимки влизат в календарите, ще получат 1 безплатен. Трябва ли да го поръчваме и как? Аз бих искала моят да пристигне на адрес в България. Та ако може малко подробности :). Благодаря :)

Връзка към мнение

Нищо не разбрах с тази форма - изписа ми, че е приета :(

Искам подложки за чаши, ще ги платя по банков път, но няма да успея за срещата. Ще помоля @Olianata да ми ги вземе, пък аз ще се уточня с нея.

И банкова сметка не успях да намеря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 12/8/2017 в 17:27, Травеолани каза:

@Георги имам въпрос - как е организирано изпращането на календари, на хората, които имат снимки в календарите? 

Доколкото помня, тези, чиито снимки влизат в календарите, ще получат 1 безплатен. Трябва ли да го поръчваме и как? Аз бих искала моят да пристигне на адрес в България. Та ако може малко подробности :). Благодаря :)

Ще получите лично съобщение веднага след като пуснем другия сайт за доставките по куриер :)

На 12/8/2017 в 19:20, Еmilia каза:

Нищо не разбрах с тази форма - изписа ми, че е приета :(

Искам подложки за чаши, ще ги платя по банков път, но няма да успея за срещата. Ще помоля @Olianata да ми ги вземе, пък аз ще се уточня с нея.

И банкова сметка не успях да намеря.

Това е идеята на формата, да отвори дискусия между мен и теб, ако имаш някакви специфични изисквания. В случая тези подробности трябваше да ги напишеш там, но ще се оправим :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, patilana каза:

Предполагам банковата сметка е като тази, която идва на другата схема за поръчки?

Да :) Отговорил съм на поръчката. 

Връзка към мнение

Не зная дали всички са видели, но да кажа. Всяка поръчка си е като отделна тема във форума, трябва да се разтвори за да се види, там където сте поръчали Жоро ви е отговорил. Аз лично случайно го открих едва днес и предполагам и други не са видели, че имат отговор.  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, iliana_t каза:

Краен срок за поръчка на календарите за сБирката?

Събота, 16:00 :)

 

Няма проблем и след сбирката да се платят.

Връзка към мнение

Аз си поръчах календари и 2 тениски една за мен и една за подарък на приятел. Пристигнаха и моята тениска ми е перфектна:), но искам да заменя другата, която е XXL с  XL. Опаковката не е отваряна.

Връзка към мнение
преди 44 минути , Вероника каза:

Аз си поръчах календари и 2 тениски една за мен и една за подарък на приятел. Пристигнаха и моята тениска ми е перфектна:), но искам да заменя другата, която е XXL с  XL. Опаковката не е отваряна.

Видях, че си се записала на срещата, носи я и ще я сменим. И без това XXL са най-кът в момента :)

Връзка към мнение
Дани Магелани

Изкам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Жоро за огромния труд, за да ги има календарите! И за това, че ще донесе календарите ми на сбирката!

Благодаря на фотографите за креатовността им и търпението да уловят мига!

Благодаря и на Патилана, че пое специален ангажимент и ще ми ги донесе!

И тази година ще се радвам на магеланските календари и заслугата е ваша!:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте!

Моля ,за извинение,но чак сега видях писмото на лични с анковата сметка.

Има ли начин да платя през този сайт с картата си,че така ми е най-лесно и бързо в момента?

Благодаря!

Връзка към мнение
преди 57 минути , Сосче! каза:

Здравейте!

Моля ,за извинение,но чак сега видях писмото на лични с анковата сметка.

Има ли начин да платя през този сайт с картата си,че така ми е най-лесно и бързо в момента?

Благодаря!

През epay може би, не се сещам как да стане банков превод с карта. Но няма проблем и да се забавиш малко :)

Връзка към мнение

За всички, с които имаме "неизяснени бизнес взаимоотношения" :) след коледната сбирка, погледнете страничката https://magelanci.com/christmas/ там би трябвало да видите вашите поръчки, статусът им и детайлите за плащане. 

 

Пишете там, ако има някакви проблеми или директно на лично съобщение към мен. 

 

За хората със снимки в календара, които имат право на безплатни календари, уточнявам че поръчката ви НЕ би трябвало да включва тях, т.е. да поръчвате само календари които искате да платите, а отделно си взимате безплатните. Пиша го това, защото броенето ми след вчера показва малко повече настолни календари, от колкото би трябвало да имам :) Ако сте се объркали, пишете в поръчката за да коригираме нещата. 

 

 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.