Прескочи до съдържание

Здравейте!


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен!

 

Когато не съм във корпоративния вихър на ежедневието обожавам да пътувам и използвам всяка една възможност за това.  

Разбира се по-лесните дестинации в Европа се поизчерпаха и ми се иска да се впусна в нещо силно предизвикателно като Япония или Виетам. 

Надявам се поне едното да се реализира през 2018г. Случайно попаднах на името Магеланци и идеята много ми допадна. Надявам се намеря полезни съвети от опитни пътешественици. С удоволствие бих споделила собствения си скромен опит като най-пресните спомени са ми от Финландия от този октомври.

 

Ето и карта от моите посещения (tripadvisor app)  ahttps://apps.facebook.com/tripadvisor/?ref=br_rs  

 

Поздрави!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Добре дошла!

С удоволствие ще прочетем за Финландия!

 

Теми за Япония и Виетнам има доста, а специално за Япония имаме и човек на място, който дава най-точните съвети за всичко!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла! :) Ще кажа само... Япония не е химера! :lol: Преди да тръгнем натам и на мен ми се струваше, че е едва ли не "Мисията невъзможна", че е скъпо, далеч и т.н., но не е така! Япония е каквато си я направиш - може да е скъпа дестинация, но може и да е бюджетна. Във всички случаи е едно невероятно приключение, което дори  и днес - повече от 2 години след завръщането ни от там, продължава да топли сърцето ми и да ме кара да мечтая да я посетя отново!

 

Това е една невероятна страна с уникални хора! :wub: Препоръчвам ти да я посетиш в последните дни на март и началото на април, когато цъфтят японските вишни... :) А моето следващо пътуване до там пък ще е през есента за червените листа! 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Добре дошла@Aimbriel!.:)

 

преди 12 минути , chandni каза:

Япония е каквато си я направиш - може да е скъпа дестинация, но може и да е бюджетна. Във всички случаи е едно невероятно приключение, което дори  и днес -

Мале как разказвате всички за Япония.Вече и аз ще си я включа в плана за ходене до там.:dancing:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 hour ago, chandni said:

Добре дошла! :) Ще кажа само... Япония не е химера! :lol: Преди да тръгнем натам и на мен ми се струваше, че е едва ли не "Мисията невъзможна", че е скъпо, далеч и т.н., но не е така! Япония е каквато си я направиш - може да е скъпа дестинация, но може и да е бюджетна. Във всички случаи е едно невероятно приключение, което дори  и днес - повече от 2 години след завръщането ни от там, продължава да топли сърцето ми и да ме кара да мечтая да я посетя отново!

 

Това е една невероятна страна с уникални хора! :wub: Препоръчвам ти да я посетиш в последните дни на март и началото на април, когато цъфтят японските вишни... :) А моето следващо пътуване до там пък ще е през есента за червените листа! 

Благодаря за съвета, точно тогава и аз мисля стига да мога да се организирам :) А дали имаш някакви препоръки за авиолиния или по-бюджетен вариант за пътуване?

Връзка към мнение
преди 1 минута , Aimbriel каза:

Благодаря за съвета, точно тогава и аз мисля стига да мога да се организирам :) А дали имаш някакви препоръки за авиолиния или по-бюджетен вариант за пътуване?

Когато ние ходихме, най-евтините билети бяха на Аерофлот. Катарците бяха с около 80-100€ по-скъпи, но честно казано след 16-часовия престой на Шереметиево, не бих си го причинила отново... После мисля, че Iberia бяха изкарали някакви супер евтини билети - някои хора отидоха за под 300€ двупосочен.... В този форум ще научиш, че няма такова нещо като "най-евтина авиокомпания", "най-евтина онлайн резервационна система", "най-добра рент-а-кар компания"... В различен момент на различни места излизат най-добри оферти и човек просто трябва да търси, а не да се задоволява с "най-добрата търсачка" :)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.