Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет София-Маями-София


Препоръчани мнения

Здравейте, търся билет: София-Маями-София началото на май месец (1-2ри препоръчително) с връщане 11-12ти май. Обмисляме да пътуваме с 3 куфара, за това не мисля, че лоу коста ще бъде добра опция предвид крайната цена. Предпочитаме да няма дълъг престой, освен ако цената не го оправдава. До момента най-евтиния вариянт, който намирам е на Turkish през momondo (ie24.airtickets.com) за 1200 EUR (за 2-ма). Смятате ли, че има възможност за по-добри цени и мога да изчакам?

Връзка към мнение

Ако този брой на куфари е само чекиран багаж , мисля че турците са вашата авиокомпания. До колкото зная все още политиката им е по 2 броя чекиран багаж на човек за полети от/до САЩ

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

През месец май хората вече  започват да пътуват и цените са значително по-високи. 600 евро на човек и при изискване за толкова чекиран багаж - надали ще намерите нещо по-добро.

Ако мислите да пътувате с празни куфари, за да може да ги върнете пълни, помислете дали няма да е по-евтино да пътувате с друга авиокомпания и на връщане  си платете допълнителен куфар (обикновено е 100-ина долара).

Също не забравяйте, че Турция и САЩ си размениха някакви ограничения в издаването на визи и известно време в авиационните форуми вървеше дискусия дали Търкиш няма да преустановят линиите, поради слабо затоварване.

Връзка към мнение

След като търсиш сравнително фиксирани дати и удобни полети, то това значително намалява възможностите за сваляне на цената и малко се свива ножицата между оптималната цена и намерената от теб. Все си мисля, че 600 евро на човек е доста обаче и може и да поизчакаш някой и друг месец да видиш дали ще излезе някое промо. 

 

Знам, че си писала фиксирани летища, но от Букурещ ми дава полети на цена около 450 евро на човек. От Истанбул пък са към 370 евро. Според мен си заслужава спестяването. 

Връзка към мнение
преди 18 часа, akair каза:

През месец май хората вече  започват да пътуват и цените са значително по-високи. 600 евро на човек и при изискване за толкова чекиран багаж - надали ще намерите нещо по-добро.

Ако мислите да пътувате с празни куфари, за да може да ги върнете пълни, помислете дали няма да е по-евтино да пътувате с друга авиокомпания и на връщане  си платете допълнителен куфар (обикновено е 100-ина долара).

Също не забравяйте, че Турция и САЩ си размениха някакви ограничения в издаването на визи и известно време в авиационните форуми вървеше дискусия дали Търкиш няма да преустановят линиите, поради слабо затоварване.

Основното е цената + размера на багажа. Да, идеята е навръщане да сме с повече. Ще обмислям други варианти с добавяне на куфар навръщане. Благодаря :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Георги каза:

След като търсиш сравнително фиксирани дати и удобни полети, то това значително намалява възможностите за сваляне на цената и малко се свива ножицата между оптималната цена и намерената от теб. Все си мисля, че 600 евро на човек е доста обаче и може и да поизчакаш някой и друг месец да видиш дали ще излезе някое промо. 

 

Знам, че си писала фиксирани летища, но от Букурещ ми дава полети на цена около 450 евро на човек. От Истанбул пък са към 370 евро. Според мен си заслужава спестяването. 

Започнах да търся полети от други летища - основно от Лондон, защото има къде да преспим, ако се наложи. Сега ще погледна от тези 2 летища и ще обмисля вариянтите. Единственото, което ме притеснява е да не поскъпнат цените с времето... Надявам се януари да не е късно.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

От Истанбул пък са към 370 евро. Според мен си заслужава спестяването. 

 

Преди 1 час, smileyy каза:

Започнах да търся полети от други летища

От Истанбул ти евтино лети и хич не се чуди. Обратно куфар просто добави! :)

  • Смея се 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.