Прескочи до съдържание

търся билет Лондон - София


neuromancer

Препоръчани мнения

Понеже стана много късно, а и май ми е свършил лимита на картите (надявам се сутринта да се отрази плащането), да помоля ако на някой му се занимава: трябват ми билети Лондон - София, за 18 или 19 дек, 2 възрастни + 2 деца

Кой сайт дава по-големи отстъпки? Имам Американ Експрес и Мастъркард кредитна карта, Револют с какъвто там мастеркард е. Мога да опитам да сменя с виртуалната виза, ако става номера. 

Благодаря предварително

Връзка към мнение
преди 1 час, neuromancer каза:

 

 

Цените са ... силно не-магелански.

Ако гониш цената предимно, кажи предпочитано лондонско летище, за да спестиш пари за трансфер и предпочитана дата - една нощувка за 4ма също оскъпява.

Отстъпките от сайтовете няма много да компенсират горните фактори.

Връзка към мнение

Проверих пет сайта и цените навсякъде излизат около 1400-1450 лева без багаж, въпреки че плащането е с различни карти. Най-ниската цена, която намерих  за 18.12. е 699 евро е през jetcost.it --- edreams.it с American Express с полети на Уизеър.  На 19.12. цената е 641 евро.

 

П.П. Цените са за четирима без дискаунт клуб.

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

momondo.co.uk - sky tours дава цена 143 евро  ( без багаж) на полета на уиз на 18-ти вечерта без претенции за плащането.

Особеното е че ми я дава тази цена само при един билет. Като сложа 4 и я вдига

Връзка към мнение

А през сайта на Уиз - вечерния полет на 19-ти с дискаунт клуб е 119 паунда = 137 евро :)

 

 

Screen Shot 2017-12-15 at 10.12.17.png

 

Уфф. Сега видях че само един билет е на тази цена :(

 

Редактирано от funny
Връзка към мнение
преди 53 минути , funny каза:

momondo.co.uk - sky tours дава цена 143 евро  ( без багаж) на полета на уиз на 18-ти вечерта без претенции за плащането.

Особеното е че ми я дава тази цена само при един билет. Като сложа 4 и я вдига

За 4 билета за полета на Wizz в 15:55 - двама възрастни и две деца, обща цена  ‎£651.96  без багаж. Търсенето не е през някакви специални сайтове.

Връзка към мнение
преди 26 минути , Гост каза:

@neuromancer, кога ти пристига полета в Лондон?

Някъде към 12:30 по обяд на 18.12

Връзка към мнение
преди 8 минути , neuromancer каза:

Някъде към 12:30 по обяд на 18.12

За съжаление, не се класирате за следобедния полет на Wizz. Вечерният от 22 часа ми дава същата цена ot ‎£651.96  без багаж, която е най-ниска и се побира в изискването ти за бюджет  - съвсем стандартно търсене през SkyScanner. Цената е потвърдена на сайта на Wizz. 

 

преди 3 минути , Дани Магелани каза:

На кое летище?

Всички полети от Бразилия кацат стандартно на Heathrow. 

Връзка към мнение

Аз полетите ги видях, интересува ме от къде най-тънко да ги взема.

Ако бразилския сайт не товари такси, май е най-добре оттам, ще си спестя 7% данъци.

То и без това лимита не ми се е вдигнал и ще мога да ползвам Амекса утре, бразилския сайт може и днес.

Не се смейте, ама купих междуконтиненталния полет сега през нощта :)

Варна не, София.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Гост каза:

Цените са ... силно не-магелански.

Ако гониш цената предимно, кажи предпочитано лондонско летище, за да спестиш пари за трансфер и предпочитана дата - една нощувка за 4ма също оскъпява.

Отстъпките от сайтовете няма много да компенсират горните фактори.

За цените знам, ама няма как... аз на магелански цени не съм купувал никога досега и без друго...

Нощувката мога да я взема с точки, та не се брои, ако има хубав коледен базар в Лондон и цената на другия ден е добра, може да се примиря с неудобството.

Връзка към мнение

www.gotogate.co.uk - £549.47 

Цената е с виза дебит ( Виртуалната Виза на Револют на мен ми я възприема като виза дебит)

 

Screen Shot 2017-12-15 at 12.59.37.png

Редактирано от funny
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, neuromancer каза:

Нощувката мога да я взема с точки, та не се брои, ако има хубав коледен базар в Лондон и цената на другия ден е добра, може да се примиря с неудобството.

Има, има - Winter Wonderland - и за децата ще е интересно, понеже има сериозна част тип "Лунапарк" с всякакви въртележки, кули, катапулти, стрелбища, виенско колело и пр., както и част с традиционните дървени къщички с неща за хапване и пийване, също така "Баварски село", няколко сцени с музика на живо ... 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.