Прескочи до съдържание

Самолетни билети София - Пукет - София


Препоръчани мнения

Здравейте, нова съм във форума, извинете ме ако някъде греша :)))))

Търсим най-добрата оферта за полет от София до Пукет. Нямаме някакви конкретни дати, искаме да избягаме малко от зимата -  търсим нещо от средата на януари до края на април. Това, което откривам към този момент е за април, цените преди това са доста високи. Най-добрата оферта, която съм намерила досега е 845лв на човек през Skyscanner, полета е на Търкиш, но в техния сайт същия полет е на по-висока цена. Офертата която гоним е точно такава - около 400Е на човек, минимум 10 дни ( но не повече от 14 дни), без лоу кост - с две деца под 2г и едно на 2,5г сме, съответно таксите са им колкото билет и накрая не е на сметка, пък и ще пътуваме с багаж. Пак заради децата търсиме и по-кратки полети, такива по 25-30 часа не са опция. Благодаря предварително на отзовалите се. 

Връзка към мнение
2 hours ago, ECC said:

Благодаря. Гледала съм подобни оферти на TUI, но както писах сме с деца и багаж и като сложим билетите ни и административните такси на лоу кост компаниите за деца, като платим за куфари, като платим нощувка ( в повечето случаи лоу кост полета и другия малко се разминават и се налага нощувка) и накрая става хем сме се пребили от път и разнасяне, хем не сме спестили кой знае колко :)

Редактирано от milen4ety
Връзка към мнение

Здравейте. Бих искала да попитам по-запознатите с промоциите на катарците и турците - предстоят ли някакви грандиозни намаления? Искаме да си букнеме полет до Пукет и ги следиме от доста време. В момент а има оферта на турците ( не пише да е промоция) за около 450€. Искаме да пътуваме март-април за 10-12 дни. Да чакаме ли някаква промоция или да запазваме? Другото, което ми направи впечатление е, че билета на турците за дете на 2.5г е колкото на възрастен, без никакво намаление (5€ не са намаление), а мисля, че на катарците е по-голяма отстъпката и ако има шанс да пуснат промоция бих ги по изчакала ?

Връзка към мнение

Тони, това и за двете а/к ли важи(катарци и турци)? Че дебна последните, ако изпилят малко, :) абе прежалил съм се вече, но за спорта бих поизчакал.

Връзка към мнение
преди 49 минути , milen4ety каза:

Здравейте. Бих искала да попитам по-запознатите с промоциите на катарците и турците - предстоят ли някакви грандиозни намаления? Искаме да си букнеме полет до Пукет и ги следиме от доста време. В момент а има оферта на турците ( не пише да е промоция) за около 450€. Искаме да пътуваме март-април за 10-12 дни. Да чакаме ли някаква промоция или да запазваме? Другото, което ми направи впечатление е, че билета на турците за дете на 2.5г е колкото на възрастен, без никакво намаление (5€ не са намаление), а мисля, че на катарците е по-голяма отстъпката и ако има шанс да пуснат промоция бих ги по изчакала ?

А това видяхте ли? Незнам дали още е валидно, но изглежда много добре - има и априлски дати.

 

http://www.secretflying.com/posts/sofia-bulgaria-phuket-thailand-e346-roundtrip/

Връзка към мнение
On 26.12.2017 г. at 12:17 PM, Тони said:

Обикновено януари е една от най-изгодните им промоции, така че моят съвет е малко да изчакате.

Благодаря. А тази промоция ще важи и за дати до към април или ще обхваща периоди от есента?

В момента има някаква оферта и за Малдиви, но по форума бяха писали, че 499Е не било оферта. Явно трябва да чакаме януари, но пък от друга страна, ако не пуснат промоция и увиснеме ..... :(

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.