Прескочи до съдържание

Хотел в Катманду


Светославов

Препоръчани мнения

Здравейте,

Моля за мнения от хора, ползвали хотел в Катманду.

Най-общо казано, като събирам инфо за бъдещ трек попадам на 3 категории хотели - budget, average and deluxe. За цената ясно, но какво се крие зад тези да ги нарека азиатски категории? 

Акцентът в бюджета ще е върху трека. Така че за нощувките след и преди полета - да е сравнително чисто, топла вода, колко му трябва на човек...:)))

Връзка към мнение
преди 1 час, Светославов каза:

Здравейте,

Моля за мнения от хора, ползвали хотел в Катманду.

Най-общо казано, като събирам инфо за бъдещ трек попадам на 3 категории хотели - budget, average and deluxe. За цената ясно, но какво се крие зад тези да ги нарека азиатски категории? 

Акцентът в бюджета ще е върху трека. Така че за нощувките след и преди полета - да е сравнително чисто, топла вода, колко му трябва на човек...:)))

Мога да препоръчам Hotel Moonlight, или като алтернатива Holy Himalaya

Връзка към мнение
преди 14 часа, Светославов каза:

Моля за мнения от хора, ползвали хотел в Катманду.

Точно в Катманду не съм отсядъл, но имам доста опит с budget хотелите в Непал, които са навсякъде, и където с малко пазарене за около 300 рупии на човек = ок. 3 USD (инфо от 2014-та!) можеш да получиш стая с удобно легло и стандартният душ, който има топла вода само в слънчеви дни (понеже "бойлера" е голям черен бидон на покрива:)  Изглежда не са ме впечатлили достатъчно, понеже не намирам никакви снимки...

 

Наистина луксозните, от друга страна са доста евтини (дори по нашите стандарти) и предлагат удобства каквито биха били поне двойно по-скъпи в Европа, така че ако искате да се поглезите са чудесна възможност ;) 

 

П.П. После накъде продължавате, ако не е тайна?

Връзка към мнение
Преди 1 час, Янко Велков каза:

П.П. После накъде продължавате, ако не е тайна?

Уфф, ще взема да хвърля чоп накрая, че само скачам от региона на Анапурна към обиколка на Манаслу или пък Лангтанг и пак отначало :)))

Сам съм и това създава определени трудности с тн "restricted areas"

Благодаря за споделеното. Май за Катманду съвсем бюджетно няма да е добре, че поне там да се поотпусне човек след дълъг полет и преди дълъг такъв. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разгледай хотелите в Трип Адвайзър, ето директен линк - https://www.tripadvisor.co.uk/Hotels-g293890-Kathmandu_Kathmandu_Valley_Bagmati_Zone_Central_Region-Hotels.html има на всякакви цени, има актуални снимки и коментари от други гости ...Ще ти е полезно.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.