Прескочи до съдържание

Новогодишен поздрав


Емика

Препоръчани мнения

Скъпи магеланци,

с пожелание през 2018 година пътешествията ни да са вълнуващи, красиви и запомнящи се,

ви поздравявам с най-красивите испански гласове, тези  на момчетата от Монтсерат:)!

Пожелавам ви още да ви се сбъднат всички късмети от баницата:ok:! Аз за мен съм си сложила този: Околосветско пътешествие ти се пада, гледай кораба без теб да не отплава!:)

 

 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Честита Нова Година, приятели!

Бъдете все така позитивни, креативни и търсещи новото и различното. Не спирайте да заразявате с добротата си и магеланския си дух.

За още много нови години заедно :drinks:

 

IMG_6030.JPG.66cfbc5d45cd68f7f45a0ed048c30c79.JPG

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Честита Новата 2018 година! Бъдете здрави, Магеланци! Направете годината си светла и успешна! Носете във душата си желания красиви и сбъдвайте ги с лекота! Да бъде година на възход и пълнота във всичко добро! Честита Нова Година!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Честита Новата 2018-та година,:) МАГЕЛАНЦИ! Бъдете здрави , позитивни, усмихнати, креативни, добри(както винаги) и нека  щастието да е винаги с Вас. Пожелавам Ви през новата  година ,:lol:да осъществите мечтите си.

Също така :)от сърце Ви пожелавам да пътувате повече от всякога и както никога досега ,:dancing: и нека пътешествията да са запомнящи , вълнуващи и незабравими преживявания.:)

 

И за финал една картичка!:yahoo:

w2WMDmahajtMC2iZ_l.jpg.78c30683de5ae6441d789ca1c7caf10c.jpg

 

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.