Прескочи до съдържание

билети за юли 2018 рано ли е?


Препоръчани мнения

преди 2 минути , janett123 каза:

Опитвам се да купя билети за юли 2018 но нещо не се получава Смятате ли ,че малко рано за купуване на билетите?

Сайт?

Дестинация?

Връзка към мнение
преди 4 минути , janett123 каза:

чрез официалния сайт на Райънеър   Дестинация Берлин-София и обратно

 

При мен си излизат цените. Няма проблем да бъде купен билет.

 

Не съм следила дестинацията за да кажа дали си струва сега да се купува.

Дано се включи някой, които се е интересувал.

Връзка към мнение

цените излизат,при резарвация на места излизат само част от местата,но накрая при плащането не се получава нещо

Ако някой си е купил билети,моля да се обади

 

Редактирано от janett123
Връзка към мнение
преди 3 минути , janett123 каза:

цените излизат,при резарвация на места излизат само част от местата,но накрая при плащането не се получава нещо

 

Дайте скрийншот докъде стигате - на мен ми показва и всички места и няма проблем да се плати.

Влезли сте в профила си, нали?

Връзка към мнение

влязла съм в профила си,не купувам за първи път,но накрая като натисна ПЛАЩАНЕ-нищоооо,а и не ми излизат всички места-само до 11 ред   по 5 евро

Ще пробвам с друга карта май

 

Връзка към мнение
преди 5 минути , janett123 каза:

влязла съм в профила си,не купувам за първи път,но накрая като натисна ПЛАЩАНЕ-нищоооо,а и не ми излизат всички места-само до 11 ред   по 5 евро

Ще пробвам с друга карта май

 

Пробвайте и с друг браузер.

Връзка към мнение
преди 12 минути , janett123 каза:

И  С ДРУГ БРАУЗЕР НЕ СТАВА  НО МИ ПРАВИ ПРЕЧАТЛЕНИЕ,ЧЕ НЯМА НИТО ЕДНО РЕЗЕРВИРАНО МЕСТО-ВЕЧЕ МЕСТАТА ИЗЛИЗАТ   мОЖЕ БИ ОЩЕ Е РАНИЧКО ЗА БИЛЕТИ

Сайтът на Раян понякога прави подобни мизерии. Опитайте през мобилното приложение. Със сигурност няма проблем да резервирате от сега за юли, освен, ако не чакате промяна в цените.

Връзка към мнение

Потвърждавам за сайта за Раян. Пробвах да купя билети Бергамо-Айндховен за сина ми и на българската версия през Мозила не излизаха. Влязох през Хром и през английската версия и всичко беше наред.

Редактирано от lesy
правопис
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.