Прескочи до съдържание

Възможно най-ниска цена в Mercure Moa Berlin?


Еmilia

Препоръчани мнения

Моля, помагайте!

Търся възможно най-ниската цена в хотел Mercure Moa Berlin за дати 25.04-28.04. Ще ме командироват по един проект, но аз ще си платя престоя, пък те ще ми възстановят парите после. Полет вече купих, ама той е евтин, на фона на хотела :)

Посъветваха ме да стана член на веригата, за да спестя част от сумата, но пак е много. За тези дати ми излиза 270,78 евро със закуската. Идеи от къде да букна по-евтино? Може и друг хотел в същия район, работната среща е в сградата на Роберт Кох институт на Nordufer 20

Връзка към мнение

Най-евтино теоретично е от сайта на веригата с членство. Ако намерите по-евтино, може да задействате best price guarantee, но точно затова може и да няма по - евтино, ако има ще е недоглеждане от тяхна страна. 250 евро за нощ ли е или за целия период? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

https://www.swoodoo.com/hotels/Berlin,Deutschland-c9109/2018-04-25/2018-04-28/1adults?sort=rank_a&fs=stars=4,5

 

Този сайт сравнява цените при различните хотелски сайтове, но по-евтина цена в момента няма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ви!

Rainy, с късния полет от София в Берлин винаги е било проблем настаняването. Не всички хотели имат денонощна рецепция. При този е до 18 ч.

neuromancer,  за целия период ми го дава. Проблемът е, че трябва да го платя сега, не е с безплатна анулация.

БраниB, така е - няма по-ниска цена.

Връзка към мнение
преди 37 минути , Гост каза:

Ако ти е харесал не пречи да ги питаш. 18 звучи нереално!

В Берлин е така :)

Резервирах в Меркюр през сайта на Акор с безплатна анулация и закуска за 292 евро. Просто не ми се искаше да ги платя веднага, затова пуснах темата. Но за да успея да "видя" възможностите за безплатна анулация, трябваше да си инсталирам приложението им на телефона - от там е много по-лесно. През сайта дали немския ме затрудняваше или нещо друго, но не видях подобни "опции".

 

Благодаря ви, случаят е разрешен!

Редактирано от Еmilia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.