Прескочи до съдържание

Другар за Мароко


Препоръчани мнения

Здравейте! Търся другар/спътник за екскурзия до Мароко през септември. Вероятните дати са: 01-08.09 /по тази програма ХХХ / или 05-12.09 /по тази програма - YYY . Както виждате датите не са фиксирани и мога да ги сменя, но като месец септември ми е единственият вариант.  Мечта ми е да посетя Мароко и ще се радвам да намеря някой, с когото да споделя това преживяване. 

 

Поздрави :) 

Редактирано от Mary
Агенции
Връзка към мнение
преди 6 минути , DimitarYanakiev каза:

Здравейте! Търся другар/спътник за екскурзия до Мароко през септември. Вероятните дати са: 01-08.09 /по тази програма ХХХ / или 05-12.09 /по тази програма - YYY . Както виждате датите не са фиксирани и мога да ги сменя, но като месец септември ми е единственият вариант.  Мечта ми е да посетя Мароко и ще се радвам да намеря някой, с когото да споделя това преживяване. 

 

Поздрави :) 

Здравейте!

Според правилата на форума е недопустимо постването на линкове от български агенции. Махнала съм линковете към агенциите.

Можете да опишете накратко маршрута и да видите дали ще има кандидати. :) 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Mary каза:

Здравейте!

Според правилата на форума е недопустимо постването на линкове от български агенции. Махнала съм линковете към агенциите.

Можете да опишете накратко маршрута и да видите дали ще има кандидати. :) 

Извинявам се, не съм знаел :) Значи първата програма включва имперските градове в Мароко /Фес, Рабат, Казабланка, Фес и Маракеш + Танжер и Шефшауен/ с полети през Малага и пътуване през Гибралтар. Втората е с полети през Маракеш като включва общо взето същите градове, но липсват Танжер и Шефшауен, както и малкото Испания.

Ако някой има интерес, да ми пише. Ще се доуточним с програмите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами мисля да пътувам с организирана екскурзия от България.@mary_shery Интересуваш ли се да пътуваш по това време на годината до Мароко? 

Въпреки че преди няколко дена чрез един сайт Tourbar се свързах с един мароканец,  който предложи да ми е гид в Мароко и да не пътувам с ТА.  Някой ако има идеи дали това е надеждно, може да сподели. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.