Прескочи до съдържание

Масажни столове - как да си изберем?


Lindt

Препоръчани мнения

Чудите се какво прави тази тема в магеланци? Има логично обяснение, разбира се - вече няколко пътувания в Азия не отивам на масаж, защото не ми харесва да ме пипат хора. От друга страна с постоянното висене пред компютъра се схващам. И сега на път към Бали, вече горди притежатели на diners, се отбихме в салона на нашето летище и между мен и един масажен стол прехвърчаха любовни искрици. За съжаление съм си купила само за 3 места билети и те са все с wizz и явно няма да се срещна скоро с тайния любим. 

Сега сериозно - някой има ли си вкъщи? Развалят ли се често, има ли голям избор на нашия пазар, как да направя разлика между моделите и въобще всякакви насоки и мнения да си купя ли такова столче или не ще са добре приети. 

Връзка към мнение

Столче или масажна седалка за стол ?  Има разлика. Това което е масажен стол е нещо голямо и доволно скъпо. Аз самият продавам такива и мога да помогна, но да уточним. Истински масаж предлагат шиацу устройствата. В повечето случаи обаче са само вибрационни моторчета. 

Има значение кои части искаш да масажира. 

Поздрави 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , bay_kolio каза:

Столче или масажна седалка за стол ?  Има разлика. Това което е масажен стол е нещо голямо и доволно скъпо. Аз самият продавам такива и мога да помогна, но да уточним. Истински масаж предлагат шиацу устройствата. В повечето случаи обаче са само вибрационни моторчета. 

Има значение кои части искаш да масажира. 

Поздрави 

 

Гледах един такъв, но за 2000 лв по-рано днес - тук Доста е грозен за кресло, но имаше най-много функции, които не разбирам :) 

А този масажира и стъпала - тук

 

Връзка към мнение
преди 36 минути , Lindt каза:

Чудите се какво прави тази тема в магеланци? Има логично обяснение, разбира се - вече няколко пътувания в Азия не отивам на масаж, защото не ми харесва да ме пипат хора. От друга страна с постоянното висене пред компютъра се схващам. И сега на път към Бали, вече горди притежатели на diners, се отбихме в салона на нашето летище и между мен и един масажен стол прехвърчаха любовни искрици. За съжаление съм си купила само за 3 места билети и те са все с wizz и явно няма да се срещна скоро с тайния любим. 

Сега сериозно - някой има ли си вкъщи? Развалят ли се често, има ли голям избор на нашия пазар, как да направя разлика между моделите и въобще всякакви насоки и мнения да си купя ли такова столче или не ще са добре приети. 

Ако ти се стори много висока цената на тези ''столчета'' - даже не смея да ги погледна :biggrin: - мога да ти метна едно линкче за малко масажьорче Shiatsu kneading massager, което подарих на сестра ми за Коледа. Не е стол, няма нищо общо със стол, но ще замести Жижо, ако го мързи да те глези :) 

П.П. И седалките ги видях, :) не са огромна драма. Не са столове. Интересно ми е @bay_kolio какво може да предложи като модел.

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
преди 7 минути , Гост каза:

Интересно ми е @bay_kolio какво може да предложи като модел.

Личните мераци са на kolio.eu </|\> Бизнес интересите на fitzona.com

Връзка към мнение
преди 4 минути , Тони каза:

Линк към профил да замени Жижо някой няма ли да метне? 

:dancing::yahoo:

А, да, след онези снимки от Бали, кой пък ще ме поиска? 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Шоколадке, ние у нас имаме от много години от онези, дет ги има по МОЛ-овете.

Много е удобно, то е кресло,което си променя положението до полу-легнало и става като легло.Има няколко режима на масаж на гръбнака.На времето сме го купили за около 500 лева, сега не знам как се харчат. Китайски е, естествено, от Jusk.

Купила съм и една масажна възглавница за врат, с инфрачервен модул, та комбинацията от двете е чудесна и си има голяма полза за шиповете ни.:)))

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lindt каза:

А, да, след онези снимки от Бали, кой пък ще ме поиска? 

 

Знам за 3-ма сигурни и 2-ма, които са 50/50!

 

:P

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Брани каза:

 

Знам за 3-ма сигурни и 2-ма, които са 50/50!

 

:P

Аз затова те обичам :ok:. Е, за постовете с котки също. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 19 часа, AlexandraKo каза:

Шоколадке, ние у нас имаме от много години от онези, дет ги има по МОЛ-овете.

Много е удобно, то е кресло,което си променя положението до полу-легнало и става като легло.Има няколко режима на масаж на гръбнака.На времето сме го купили за около 500 лева, сега не знам как се харчат. Китайски е, естествено, от Jusk.

Купила съм и една масажна възглавница за врат, с инфрачервен модул, та комбинацията от двете е чудесна и си има голяма полза за шиповете ни.:)))

 

Не се е развалял вашият стол и сте доволни? А за крака и врат няма функции? Ние имаме такъв магазин до офиса, ще отидем да разгледаме какво предлагат.

Връзка към мнение
преди 15 минути , Lindt каза:

Не се е развалял вашият стол и сте доволни? А за крака и врат няма функции? Ние имаме такъв магазин до офиса, ще отидем да разгледаме какво предлагат.

Не се е развалял.Вибрациите са от врата до края на гр.стълб.

Няма за крака,той е доста стар,още от първите,дето се явиха на пазара у нас.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 6 години по-късно ...

Извинявам се че съживявам тази тема, но в момента търся такъв стол и се чудя дали @Lindt си си купила по някое време в последствие? Или някой друг който има или е имал такъв стол?

 

По-конкретно, ако някой има наблюдения за Fujiiryoki.

Връзка към мнение
преди 4 часа, Biser Hong каза:

Извинявам се че съживявам тази тема, но в момента търся такъв стол и се чудя дали @Lindt си си купила по някое време в последствие? Или някой друг който има или е имал такъв стол?

 

По-конкретно, ако някой има наблюдения за Fujiiryoki.

Ами не, не си купихме. Но още мисля, че е супер да има човек масажен стол, така че успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Lindt каза:

Ами не, не си купихме. Но още мисля, че е супер да има човек масажен стол, така че успех!

А поне даде ли да те масажират хора ... в Индия примерно 😄

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, ivailo_radev каза:

А поне даде ли да те масажират хора ... в Индия примерно 😄

А, разбира се, харесвам и "човешкия" масаж.

 

В Камбоджа и мисля че Индонезия съм ходил (както и в България), но ако мога да получа масаж без да трябва да ходя някъде също ми звучи добре 😅

 

Преди месец пробвах също на едно летище и ми се стори добра идея.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.