Прескочи до съдържание

ILoveBulgaria - Пътеводител за България


Препоръчани мнения

Нова интерактивна платформа за настаняване, забележителности и заведения в България. 

Предстои ми по-подробно разглеждане, но на пръв поглед изглежда добре. Дали за някой от нас ще е от полза е друг въпрос. 

https://ilovebulgaria.eu/ 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Тествано. Работи.

В неделя се мотахме из тракийските гробници около Казанлък. В "Оструша" една леля ни се скара и се прехвърлихме към "Шушманец". В този комплекс се намират три гробници - Хелвеция, Грифоните и Шушманец. Първите две може да се посетят безплатно, третата е платена. Грифоните беше затворена, защото предния ден влезнала змия отровна и не бяха сигурни дали са я изгонили. На входовете на гробниците има логото на iLove Bulgaria и qr-код, който директно те изпраща на страницата на забележителността с описание, клипчета и т.н. И на Голяма Косматка, също има qr-код.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 4 часа, bulpa каза:

Тествано. Работи.

В неделя се мотахме из тракийските гробници около Казанлък. В "Оструша" една леля ни се скара и се прехвърлихме към "Шушманец". В този комплекс се намират три гробници - Хелвеция, Грифоните и Шушманец. Първите две може да се посетят безплатно, третата е платена. Грифоните беше затворена, защото предния ден влезнала змия отровна и не бяха сигурни дали са я изгонили. На входовете на гробниците има логото на iLove Bulgaria и qr-код, който директно те изпраща на страницата на забележителността с описание, клипчета и т.н. И на Голяма Косматка, също има qr-код.

Тони,за този регион не ти трябва нищо друго освен моята тема за Долината на розите или аз самия за гид/много съм скромен/.😀 Нито qr-кодове,ни дявол!!!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 1.03.2018 г. в 15:14, Polina каза:

Нова интерактивна платформа за настаняване, забележителности и заведения в България. 

Предстои ми по-подробно разглеждане, но на пръв поглед изглежда добре. Дали за някой от нас ще е от полза е друг въпрос. 

https://ilovebulgaria.eu/ 

много се извинявам , но без пунктуация

какво значи ilovebulgaria

благодаря

Връзка към мнение
преди 2 часа, krasen_denev каза:

аз самия за гид

Красене, следващия път ще ползвам услугите ти 😀

 

iLoveBulgaria - приложение за телефон. Има десктоп версия, която е малко куца все още. Сканираниш qr-кода от информационната табела и ти отваря инфо-страница за конкретната забележителност. 

Голямо обяснение дръпнах, самата аз не се разбрах 🤔

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.