Прескочи до съдържание

Милано и "Тайната вечеря"


krasen_denev

Препоръчани мнения

А на място , могат ли да се купят билети за ,,Тайната вечеря,, .    Или само по Интернет.     И дали има разлика в цените.

Ако някой знае .

Принципно е възможно закупуване на билети, но само ако са останали непродадени. Влизането е строго контролирано и билетите са точно определен брой. Ако за датата и часа има останали непродадени билети (малко вероятно) или някой не се яви може да се закупят билети и на място, но няма абсолютно никаква сигурност. Не препоръчвам да се разчита на това, че е възможно да се закупят билети на място. Не знам дали има разлика в цената на билетите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И ние днес си купихме билети, но избягнахме таксата за екскурзовод. Само 4-ри пъти в деня има ескурзовод:  в 9:30 и 15:30 на италиански и 10:00 и 16:00 на английски. през останалите часове няма.

Обратно - в 9,30 и 15,30 са на английски. 

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

И аз да попитам нещо за Тайната Вечеря?

На 29.01.2016 ще сме в Милано за един следобед и ми се искаше да разгледаме Тайната Вечеря.

Обаче на официалния сайт http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg%5Btour%5D&id=744&wms_op=cenacoloVincianoбилети за тази дата няма..,нито един, има за предишните 2 дни. Намирам билети за 29.01 от разни други сайтове по 36+ евра.

Дали има шанс да се намерят ако се обадя по телефона за 9 души или не? Ако някой знае, моля да помогне.

Връзка към мнение

Ако не виждаш билети в официалния сайт,то значи няма.Доколкото виждам вие ще сте девет човека и няма да е лошо да се обадиш ако могат да ви включат като група,но това ми се струва малко вероятно,имайки предвид строгите правила за посещение на "Тайната вечеря".

Опитай с телефонното обаждане и после сподели,че може и на други да помогнеш. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз да попитам нещо за Тайната Вечеря?

На 29.01.2016 ще сме в Милано за един следобед и ми се искаше да разгледаме Тайната Вечеря.

Обаче на официалния сайт http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg%5Btour%5D&id=744&wms_op=cenacoloVincianoбилети за тази дата няма..,нито един, има за предишните 2 дни. Намирам билети за 29.01 от разни други сайтове по 36+ евра.

Дали има шанс да се намерят ако се обадя по телефона за 9 души или не? Ако някой знае, моля да помогне.

Билети за Тайната вечеря за дадена дата се появяват периодично. Не знам дали се пускат постепенно билетите или според това как се освобождават от туристическите агенции, но със сигурност билети се появяват от време на време. Трябва да се следи сайта и предполагам, че ще се появят отново налични. Не знам обаче каква бройка ще бъдат, а вие сте доста хора. 

Връзка към мнение

И аз да попитам нещо за Тайната Вечеря?

На 29.01.2016 ще сме в Милано за един следобед и ми се искаше да разгледаме Тайната Вечеря.

Обаче на официалния сайт http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg%5Btour%5D&id=744&wms_op=cenacoloVincianoбилети за тази дата няма..,нито един, има за предишните 2 дни. Намирам билети за 29.01 от разни други сайтове по 36+ евра.

Дали има шанс да се намерят ако се обадя по телефона за 9 души или не? Ако някой знае, моля да помогне.

Случва се, макар и рядко, да пуснат допълнително билети от тези с екскурзовод - цената се увеличава с 3,50 евро(ако не бъркам сумата) на човек.

Със сигурност пробвайте по телефона първо. Може да ви разделят групата и на две и да влезете в две последователни техни групи(давам идея само). 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Не знам обаче каква бройка ще бъдат, а вие сте доста хора. 

 

Точно в бройката според мене е проблема.Два-три билета да се освободят да,но девет по скоро не. ;)

Случва се, макар и рядко, да пуснат допълнително билети от тези с екскурзовод - цената се увеличава с 3,50 евро(ако не бъркам сумата) на човек.

Със сигурност пробвайте по телефона първо. Може да ви разделят групата и на две и да влезете в две последователни техни групи(давам идея само). 

 

Добро предложение,но задължително е обаждането по телефона.Дано да имат късмет,че и на две да се разделят пак са си множко. :)

И тогава със сигурност ще трябва да се делят на англоговорящи/ако искат да влязат тогава/ и такива владеещи италиански,но и това се преживява.Ние бяхме в италианска група поради факта,че само за такива имаше билети,и нищо не разбрахме от презентацията.Но аз си бях научил урока предварително и ако някой ме е гледал от страни ще си помисли,че съм перфектен с италианския. :lol:

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение

Благодаря на всички за мненията. Групата е от 6 възрастни и 3 деца на 11 год.

Няма значение езика, на 2 на 3 подгрупи, важното е да ни пуснат .Ще се обадя по телефона и ще докладвам за резултата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Случва се, макар и рядко, да пуснат допълнително билети от тези с екскурзовод - цената се увеличава с 3,50 евро(ако не бъркам сумата) на човек.

Със сигурност пробвайте по телефона първо. Може да ви разделят групата и на две и да влезете в две последователни техни групи(давам идея само). 

 

 

Всъщност изобщо не е рядко, а е правило. При пускането на билетите изчезват за отрицателно време. Разграбват се именно от тези агенции, които ги препродават на баснословни цени. После лека полека с приближаването на времето започват да се появяват отново билети за датите за които уж са се били изчерпили защото агенциите ги връщат. Аз доколкото помня, купих билети месец преди да заминем от сайта, след като преди това беше посочено, че за желания ден билетите са изчерпани. 

Опитвахме се безброй пъти да се свържем по телефона, но или не вдигаха или като чуеха реч на английски затваряха. Та после безпроблем си купихме от сайта. Но проверявах всеки ден. 

Редактирано от Bliss
Връзка към мнение

Аз доколкото помня, купих билети месец преди да заминем от сайта, след като преди това беше посочено, че за желания ден билетите са изчерпани. 

Това все едно аз съм го писала. Същата ситуация.

Връзка към мнение

Телефона навярно сте го изровили, но ако не +390292800360... Аз даже успях да си направя резервация през кол центъра им, само дето под ръка имах единствено едно Маестро, което те пък не приеха :( Марко Тотев...

Оттам имах срок - 30 дни преди датата ми, да си платя, или отново през кол центъра или по банка, банковите такси надвишаваха билетите в пъти :(

Звънях в продължение на почти 20 дни, редовно, по няколко пъти... Е, не можах да додрапам да се свържа отново.

Крайният срок си мина и ми анулираха резервацията, но най-вероятно и агенциите са при същите условия защото се появиха тук таме свободни места за моите дати, та се уредих.

Ако не сполучите с кол центъра им, следете всекидневно/ежечасно какво се случва като наближи 30 дневния прозорец преди желаните дати.

Връзка към мнение
  • 4 години по-късно ...

Здравейте,

изкарвам от архива темата с един въпрос. Закупих си билети за 11.02.2020 г., обаче бяха на цена 15 евро. Доколкото  видях преди това билета е 10евро+2 евро такса. Защо на мен ми ги таксуваха 15 евро? Отделно си заплатих и таксата за екскурзовод - 3,50 евро на билет. Някаква идея?

Връзка към мнение
48 minutes ago, Vyara said:

Здравейте,

изкарвам от архива темата с един въпрос. Закупих си билети за 11.02.2020 г., обаче бяха на цена 15 евро. Доколкото  видях преди това билета е 10евро+2 евро такса. Защо на мен ми ги таксуваха 15 евро? Отделно си заплатих и таксата за екскурзовод - 3,50 евро на билет. Някаква идея?

Ето това дава на сайта им с гугъл транслейт. От 01.02. цената е 15 евро с резервационната такса 😀

COST OF TICKETS 

FULL: Euro 10,00 (+ Euro 2,00 for the 
booking fee ) up to 31/01/2020 FULL: Euro 15,00 (including booking fee) from 1/02/2020 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.