Прескочи до съдържание

Как да се ригистрирам в aferry.bg


Препоръчани мнения

Здравейте,

Видях сайта aferry.bg, който ми дава приемлива цена за ферибоот Пиреус - Парос и обратно за септември. На другите все билетите трябва да се вземат на пристанището или се плаща за доставка по пощата. Аз искам да си го пазпечатам от и-мейл или резервация . За съжаление не мога да видя бутон регистрирай на посочения сайт, само влез в профила си. Опитах и в основия сайт ".com", но и там няма. Моля за помощ, приемам и предложения за други сайтове за резервация, от които билетите се получават он-лайн.

Редактирано от Mamas
Дописване
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Наистина няма бутон за регистрация, но след като си избереш желания ферибот има въвеждане на информацията за пътниците. Там има поле за имейл и парола и след като направиш резервацията, в началото на сайта има my account и с имейла и паролата, които си въвела при закупуването си виждаш резервацията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 27 минути , Mamas каза:

Благодаря!

А билетите на мейла ли идват и само разпечатване ли трябва?

Те това упражнение ще ми е за първи път.

Никога не съм закупувала, само разбрах какъв е проблема с регистрацията. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

От кой сайт са най-евтините цени за фериботи Атина-Санторини края на септември примерно 27ми Септември?!

  • В сайта на BlueStarFerry са по 40Е на човек, а в Greece-Ferries.com по 20Евро и 8Евро такса...
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.