Прескочи до съдържание

Туристически сапун


Препоръчани мнения

Здравейте скоро ми предстои пътуване до Перу. Откъде мога да си поръчам/купя хубав сапун на листчета (туристически). Може ли такъв сапун да мине в чекирания багаж или трябва да е при течностите. идеята ми е като си мия ръцете да си вадя листче да си умия ръцете и това.

Връзка към мнение

Пробвай с тия, ама им се обади дали имат в наличност. Лично не съм купувал, прецени си дали ти е ок като цена.

 

https://k2outdoor.bg/product/lifeventure-shampoo-leaves/

 

Такъв сапун, а и обикновен, си минават без проблем в ръчния багаж. Не се притеснявай :)

Редактирано от Eager_Traveler_Paul
Връзка към мнение

При пътуване използвам дезинфекциращи гелчета за ръце- не надвишават 100 мл и минават в ръчния багаж. Много са удобни, особено когато има и деца. :)

А такъв сапун на листчета не съм виждала от детските си години.

Връзка към мнение
преди 28 минути , aleksandrina каза:

При пътуване използвам дезинфекциращи гелчета за ръце- не надвишават 100 мл и минават в ръчния багаж. Много са удобни, особено когато има и деца. :)

А такъв сапун на листчета не съм виждала от детските си години.

И такива ще си взема, но все пак и с тях си чувствам ръцете 'мръсни' като не ги мина със сапун все пак :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо не разбирам какво е предимството на тези листчета. Отделно като се намокрят се съсипват. Аз лично съм с компактна сапунерка (1/2 сапун) по пътувания и планини.

Връзка към мнение
преди 37 минути , Zlia каза:

Нещо не разбирам какво е предимството на тези листчета. Отделно като се намокрят се съсипват. Аз лично съм с компактна сапунерка (1/2 сапун) по пътувания и планини.

За еднократно ползване (едно измиване на ръцете) да не се мокри всичкия сапун и да е в сапунерка

Връзка към мнение

И ние сме от тези, дето, винаги си носим калъп сапун в ръчния багаж. 

Никога не сме имали проблеми по летища. На времето носехме от този на листове, на става само за миене, не става за пране. Даже, едни чорапи не мож си преплакна. Листчета купувах от Алибаба.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз пък съм си присипала течен сапун в едно 60мл шишенце и си го нося в дамската чанта....става за всякакви случаи....миене на ръце,прибори за хранене,пране:)....Шишенцата си ги набавям от една фризьорка,от окислителите на боите ми ги събира.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.