Прескочи до съдържание

Къде да нощуваме във Виена


valpet

Препоръчани мнения

Дайте идея за бюджетна нощувка за двама в комуникативна зона на Виена.Тъй като промениха пътния план на Wizz air се колебая за датите/9-13 или 23-27 май 2018/.Има ли някой за тези дати.Предвиждам 1 нощувка Братислава и 3 Виена.Направил съм резервации за автобус Братислава -Виена и за двете възможности с опция за pay back.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

точно до новия HBF  на Виена построиха 1-2 големи хотела и като съм ги проверявал, все бяха на добра цена - 30-50 евро на вечер. Мястото е комуникативно - има метро на ХБФ-а, Белведере е на разстояние пеша, минават и няколко трамвая...

Връзка към мнение
преди 23 часа, Zaro каза:

Не забелязяхте ли, че датите на човека са вече минали?

Да, забелязах, че датите са минали и затова попитах valpet как се е справил с проблема за бюджетната нощувка. 

Предстои ми за първи път да посетя Виена, а нямам никаква идея къде е добре и къде не се препоръчва да се търси място за преспиване. Ще бъда благодарен на всеки който сподели информация по този въпрос и препоръча нещо интересно.

На ‎31‎.‎05‎.‎2018‎ г. в 23:24, akair каза:

точно до новия HBF  на Виена построиха 1-2 големи хотела и като съм ги проверявал, все бяха на добра цена - 30-50 евро на вечер. Мястото е комуникативно - има метро на ХБФ-а, Белведере е на разстояние пеша, минават и няколко трамвая...

Кои са тези хотели?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.