Прескочи до съдържание

*първоаприлска* Грешка на Иберия/ЛАТАМ: Европа - Чили - Великденски остров - от 235€ !!!


Препоръчани мнения

По сайтовете излезе сгрешeна тарифа на Иберия/ЛАТАМ  - OJ от Мадрид през Сантяго до Великденския остров и обратно Сантяго и Лондон !!!
MAD - SCL - IPC - SCL - LHR   235€  *
Различни дати от края на октомври до средата на януари  (без Коледа и Нова година).
При търсене с мултисити и 50-60€ отгоре е възможен дълъг престой до 7 дни  на връщане в  Сантяго.
Чудесна възможност! 
Трябва да се побърза с купуването на билетите днес, защото католиците празнуват Великден, но утре като отидат на работа и сигурно бързо ще коригират грешката! 
 

За резервации - ТУК.   :smile3:

*честит 1-ви април

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
  • Шок 2
  • Браво 4
  • Смея се 25
Връзка към мнение

Фичооооо, таман се чудя,накъде за октомври и веднага се нахвърлих да купувам.:elf:

Измами мееееееее!:elf:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 минути , Monika_Koko каза:

Баси как се вързах.... чак се разтрперих, хе-хе много добра шега! Поздравления!!!

И аз! Веднага потърсих дати и щях да ти звъня! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Предлагам да купим, с общи усилия, билет от тази промоция за Фичо! Да се поразходи, да поразгледа и да ни напише пътепис.

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение

Еййй такива евтини промоции все ги виждам на втория ден като са отлетели...сега гледам че е постнато преди 16 минути и се наточих, как тоя път съм навреме и ще преваря всички :lol:

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Иван Попов

Честно казано и аз се хванах,.... мале @Фил метна ме:lol: , и дори  си мислех как от Великденския остров до Сантяго как да скокна.....:lol:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.