Прескочи до съдържание

https://www.vehicle-rent.com


Препоръчани мнения

Има ли отзиви? Намерих най-ниска цена при тях, не им работи бутона за избиране на кола, свързах се по автоматичния чат, казаха ми, да звънна на тел. в ЮК, за да ми направят резервацията. Прилично са оценени в Trustpilot.

Връзка към мнение

Не съм ги чувал и аз, но имам същите наблюдения като теб, изглеждат читаво. 

 

Пробвай с друг браузер, тия бутони чат-пат ги правят много интерактивни, модерни, джиджани и понякога се бъгват под определени браузери. 

 

П.С. При Ryanair по-скъпа ли е колата, имат сочна best rate guarantee, при която колата ти е безплатна, ако намериш по-евтина?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето едно мое старо мнение, което е все още валидно:

Този проблем с бутонът се оправя като смениш браузъра. Аз съм го виждал със Хром няколко пъти и като сменя с Firefox e наред.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря! Най-ниска е при тях цената. И аз "скочих" на гаранцията на Райън, но като прочетох условията е голяма пародия!  И Г.Матеев не може да им вземе и цент:)

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Със сигурност Ryanair са си вързали гащите, а останалото е реклама. Би ли споделила есенцията на "малките буквички", където е пародията?

Редактирано от vorbis
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.