Прескочи до съдържание

Ябълката на Нютон


Препоръчани мнения

Провокирана от прекрасната тема на @Роца за Джейн Остин (която е много хубава), слагам тук снимки и текст, които не са мои,  но толкова много ми харесват, че искам да ги споделя с вас. Те са на една дама, която отдавна спря да пише в един форум. Потърсих сега там темата, за да сложа директен линк, но не я намерих. Затова, слагам текста и снимките, които навремето запазих......може да се харесат на някой.....и, надявам се, тя да ми прости, че плагиатствам. Нейният труд заслужава форум, като този на магеланци!

Емика: Не се карайте на децата си за неуспехите им в училище!:)

 

Ето връзка към блога: https://vitoshaword.com/2016/05/14/oβφλκατα-ηα-νξώτωη/

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение
В момента, neuromancer каза:

Не беше този източника, но ти благодаря, че ми посочи нейният блог:yahoo:. Беше писала преди години (много добре пише според мен), в сайта offroad, и там нещо стана, че самите форумци я отказаха. Аз като го сложих, даже си казвах, дано е някоя от нас и да се обади. Благодаря!

Връзка към мнение

Замених текста с връзка към разказа от блога. Нека ако тя реши да споделя пълния текст тук да е нейно решение, след като го има целия в личния и блог, нека пуснем връзка към него :)

Връзка към мнение
В момента, Георги каза:

Замених текста с връзка към разказа от блога. Нека ако тя реши да споделя пълния текст тук да е нейно решение, след като го има целия в личния и блог, нека пуснем връзка към него :)

Да, така е най-добре. Аз пуснах търсачката, но не го намерих. А много ми беше харесал и исках да кажа на магеланци за това място.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.