Прескочи до съдържание

Честит празник!


Дани Магелани

Препоръчани мнения

Дани Магелани

Магеланци, постоянно живеещи зад граница, може би ще ни споделите!

За нас в България би било интересно да разберем:

Празнува ли се, и как, този светъл празник от българската общност там, където живеете?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ЧЕСТИТ 24 МАЙ!
И без значение къде се намира човек,трябва да бъде горд българин!

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...
  • 11 месеца по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

На всички малки и големи деца, и на всички възрастни, които носят детското в себе си, Честит празник - 1 юни,


DDE8CAD3-471A-4A29-932C-9287DFDFF950.jpeg.badfade5289541c9b18a6ac0e7a11289.jpeg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Днес е денят на българската военна авиация. 

Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи, свързани с ВВС и дано продължава да ги има! 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Без никакво чувство на скромност се смятам за част от бървата категория, демек бивши. За това - най-сърдечно благодаря. Вечна памет за всички колеги и приятели, които загубиха живота си, отдаден на любимата професия!!! Самолети и всички други видове хвърчила по-тежки от въздуха винаги ще има. Винаги ще има и ентусиасти, мечтатели и романтици, които да ги управляват. Пожелавам на всички тях, щастливи и безаварийни полети! Винаги да намират летищато, за което са тръгнали.  

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, дядо Пепи каза:

Без никакво чувство на скромност се смятам за част от бървата категория, демек бивши. За това - най-сърдечно благодаря. Вечна памет за всички колеги и приятели, които загубиха живота си, отдаден на любимата професия!!! Самолети и всички други видове хвърчила по-тежки от въздуха винаги ще има. Винаги ще има и ентусиасти, мечтатели и романтици, които да ги управляват. Пожелавам на всички тях, щастливи и безаварийни полети! Винаги да намират летищато, за което са тръгнали.  

Честит празник!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Лекинко на попитам: Само аз ли във форума съм човечето, взирало се във вариометъра и авиохоризонта? Посрещал изгрева на 10000м и изпращал деня пак там някъде.  😟

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аммм, аз преди време бях споменал, че си имам у дома един, но не съвсем. 😀

Само е използвал транспорта до височините, преди да полети свободно в пространството към земята. И както ми е споделял, случвало се е от няколко стотина метра височина да види четирилистна детелина да му намига от земята. 

Но така или иначе, дълги години беше част от вас 😀

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 часа, дядо Пепи каза:

Без никакво чувство на скромност се смятам за част от бървата категория, демек бивши. За това - най-сърдечно благодаря. Вечна памет за всички колеги и приятели, които загубиха живота си, отдаден на любимата професия!!! Самолети и всички други видове хвърчила по-тежки от въздуха винаги ще има. Винаги ще има и ентусиасти, мечтатели и романтици, които да ги управляват. Пожелавам на всички тях, щастливи и безаварийни полети! Винаги да намират летищато, за което са тръгнали.  

Честит празник на пилотите и всички от ВВС!

Няма бивши пилоти!

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.