Прескочи до съдържание

Най-евтин и лесен транспорт до Естония?


Ivan99

Препоръчани мнения

Здравейте, магеланци!

 

От много време искам да посетя Талин, но не виждам евтини или директни полети до Естония. Бихте ли ми помогнали да открия най-евтиния и удобен вариант до Талин през август? Благодаря предварително!

Връзка към мнение
Дани Магелани

IMG_20180507_195528.jpg

Сега видях, че от Охрид и Констанца също имат полети.

Имат малки самолети. Ние бяхме под 10 души, почти като частен. Не е нискотарифна.

IMG_20180507_195401.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 минута , dimitrov6 каза:

Другия вариант е през сайтовете Jetcost.

Аз много дълго търсих полети от Талин. Нордика не ми се появи в никоя търсачка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Август и евтини билети са си оксиморон, както сам разбираш. Може да погледнеш полети до Рига или Вилнюс и после с автобус  до Талин. Често пускат добри цени, Лукс Експрес, например. Може да намериш билет и за 3Е, ако уцелиш някакво промо. Иначе са си цифра. Но цени до Балтийските държави под 140-150Е двупосочни от България се съмнявам да намериш лятото. Все пак кажи какво можеш да си позволиш, докъде да търсим в цените, за да знаем как да ти помогнем. Дани Магелани ти е дала варинати.

Цитат

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 минути , kakadu каза:

Август и евтини билети са си оксиморон, както сам разбираш. Може да погледнеш полети до Рига или Вилнюс и после с автобус  до Талин. Често пускат добри цени, Лукс Експрес, например. Може да намериш билет и за 3Е, ако уцелиш някакво промо. Иначе са си цифра. Но цени до Балтийските държави под 140-150Е двупосочни от България се съмнявам да намериш лятото. Все пак кажи какво можеш да си позволиш, докъде да търсим в цените, за да знаем как да ти помогнем. Дани Магелани ти е дала варинати.

 

В моят случай Вилнюс-Талин с автобус е 8 ч . А самолетът е 1 час с куфар и  някаква храна и струваше двойно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преди две седмици гледах полетите на Раян от Бургас до Рига,около 24 май имаше билет за 9,99евро и много се чудих дали да не действам,защото и на мен Талин ми е на сърце..За август не вярвам да намериш ниски цени,линията е сезонна и точно август е ден година храни:)Виждам,че за юни има доста билети около 20евро Бургас-Рига.Връщането е скъпичко,но има доста варианти с прекачване,които докарват по-ниски цени.Ако си навит да смениш периода и кажеш колко дни искаш да си там и от кое летище в БГ ти е удобно да пътуваш ще може да ти дадем примерни варианти.

От Рига до Талин е 4ч път за 5 евро-автобусите са комфортни,пътувала съм с тях в отсечката Вилнюс-Рига..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Иван Попов

 Може и с прекачване през други градове, например Милано (Бергамо) и после с ryanair до Талин.

Всякакви врътки стават. :)

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Както давам акъл така неусетно и аз се зарибих и започнах да планирам.До вчера обмислях ето този вариант:

20.06-Бургас-Рига -19,99e с Раян

после автобус до Талин

24.06.-Автобус до Рига оттам до Бергамо-50,99e с Раян, нощувка

25.06 Бергамо-София 24,99е с Уиз.

Слабите места в този план- до Бургас не само няма подходящи,ами почти няма полети.Не знам какво се случва,имаха по три полета дневно от София други години.Трябва да се пътува с автобус до там,а полета до Рига е в 11:25, вероятно-нощувка.

На връщане от Талин пак се пътува до Рига,полета е В 14:30 или трябва да хванеш автобус до летището за 30е или с прекачване в Рига за 12е.Нощувката в Бергамо също оскъпява.Общо взето пътя е доста и колкото и бюджетно да го правим,сметките не излизат точно такива.Целта ми беше връщане от Талин с едно прекачване,но цените хич не са Ок.Такива пътувания е добре да се планират от по-рано,за да излезе евтино.

Ето и други варианти за прибиране от Рига.

Може да се прибереш с Раян до Бургас,но полета е 100тина евро,а и се съкращава престоя.А е хубаво да се отиде за един ден с ферибота до Хелзинки:)

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.