Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Привет на всички и Честит форум както се казва  :)

На преклонните 20-йсе и няколко реших , че съм разгледал магистралите на Европа и това съвпадна с навлизането на low cost в България. Оттогава към 80 полета и трийсетина държави.

Имам си вече  фаворити  и ги наобикалям отвреме-навреме . Това са Италия , Южна Франция , Барселона и Андалусия , Лондон.

Може да звучи еретично във форум за пътешествия , но освен Скандинавия и Русия малко съм отегчен от Европа . Макар да пътувам за разнообразие не горя от особен ентусиазъм да откривам нови места извън изброените.

 

Извън Европа  -  Индия  ,  Тайланд , Малайзия , Сингапур , Хонг Конг  и Макао от които искам да се върна в Тайланд и Хонг Конг  :P

Имам набелязани 15 -ина мечтани  дестинации ,  живот и здраве ако ги стигна мисля , че най-сетне ще мога да се кротна на едно място  ... в мечтите ми това е  Южна Франция.

 

 

П.С. Тук е момента да благодаря на Георги , защото той ме запали в авиационния форум по опрeделени техники за търсене.  Неговите съвети и линкове са в основата на нещата които днес знам . Освен , че ми е позволявало да спестя нeмалко средства ,  съм прекарал  и доста приятни часове в ровене , търсене , проучване из безценните външни източници към които ме насочи . Наздраве за Jair  ;)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Наздраве :) Прилежен ученик си, пък и съм сигурен че има какво да се научи от теб, особено за лоу костовете, не познавам друг толкова да ги е изръшкал...въпреки че амбициите ти са извън европейски вече :)

Връзка към мнение

Ако разкажеш за Индия от първо лице, единствено число, няма да ти се разсърдя!

 

Добре дошъл!

 

Ето го пътешествието :

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=photo&Number=2894191&page=0&fpart=1

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е какво лошо ти направиха Сингапур и Макао, та не щеш да ги виждаш отново?!...  :)  :rolleyes:  :P 

2 thumbs up за "малко съм отегчен от Европа" - мисля, че те разбирам, макар да съм много назад спрямо "норматив" като твоя.

Поздрави! :) 

Връзка към мнение

Нищо лошо не съм видял и ми беше много приятно и вълнуващо там , но просто накрая всичко друго избледня пред красотите на Тайланд и космополитността на Хонг Конг :-)

С удоволствие бих оставал по ден-два на път за някъде другаде още повече , че в Куала Лумпур и Сингапур мисля вече  дори не  ми е необходима и карта . Не биха  ми били цел за самостоятелно пътуване :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Много интересен пътепис. Беше ми много приятна виртуалната разходка из Индия. Ако имаш нещо подобно за Хонг Конг ще ме зарадваш още повече. :)

Връзка към мнение

Много интересен пътепис. Беше ми много приятна виртуалната разходка из Индия. Ако имаш нещо подобно за Хонг Конг ще ме зарадваш още повече. :)

 

Maлко е калабалък с Куала Лимпур и Сингапур :

 

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3046299/an/0/page/2#Post3046299

 

Виждам , че не си била и в Япония затова ще покажа и нея :

 

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=turizym&Number=3149298&page=0&fpart=1

 

Както преди писах за мен Япония е  невероятна смесица между чистотата и реда на Сингапур , но с  кипящия живот като в един Хонконг.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Япония ми е много, много мечтана дестинация, в топ две на най-бленуваните, а Хонг Конг е предстояща, живот и здраве, така че уцели в десятката.

Благодаря :)

Редактирано от desislavna
Връзка към мнение

До обяд бях в Индия, следобеда прекарах в Япония и денят се оказа като празничен:-)

Stenk, страхотна наслада. Да имаш още много такива за споделяне!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ехеее, аз чак сега рабрах ,че Канон от другия форум и Stenk са едно и също лице.  :)  Ако знаеш колко удоволствия си ми създал и колко съм  "пътувала" с твоите снимки. Поздрави и от мен.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.