Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

...Трябва ми примерно следното елементарно търсене: Румъния >> Тимишоара >> и в няколко реда: кои нискотарифни пътуват оттам, до кои дестинации, в кои дни от седмицата, в кои часови диапазони, в кои периоди от годината + пряка отпратка към официалния сайт за търсене на актуални цени за търсени дати. Някой да знае нещо подобно? 

Може да поглеждаш за информация за летища в wikipedia.

Там има:

Airlines and destinations - begins, ends, seasonal

External links - Official website

 

п.п. Вчера на Brussels_South_Charleroi_Airport са добавили: Ryanair - Sofia (begins 30 October 2016).

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В същност Дъблин  вече го има за продажба , през картата 

 

 

На моменти още се чуствам "новобранец" (то, със съмолетните приключения май винаги ще бъда), но ако може да ми разясните що е това "през картата" :blush:  че Дъблин звучи доста добре като дестинация. Е, октомври ноември май времето не е най-прекрасното, нито продължителността на светлата част от денонощието, но ... защо не. :rolleyes:

Връзка към мнение

Щяло да стане както е в момента в Копенхаген.
"According to reports from the Italian Air Force bases Ryanair about airports in Alghero and Pescara they would be closed from winter 2016/17. Many routes would still operate, but with aircraft originating from other bases."

Връзка към мнение

Промяна в часовете:

 

За Дъблин часовете са:

 

Дъблин - София 7:30 - 13:10

София - Дъблин 13:35 - 15:25

 

За Шарлероа:

Шарлероа - София 08:00 - 11:40

София - Шарлероа 21:10 - 22.55

 

Така, въпросителните се смениха. Очевидно нощуващ самолет няма да има. Въпросът е какво ще има в дупката 11:40 - 21:10 в дните на Шарлероа.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ех... повече ми харесваха часовете преди, бяха по-удобни ако случайно работиш там. Ма те да пуснат полетите, пак ще е добре :D

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Промяна в часовете:

 

За Дъблин часовете са:

 

Дъблин - София 7:30 - 13:10

София - Дъблин 13:35 - 15:25

 

За Шарлероа:

Шарлероа - София 08:00 - 11:40

София - Шарлероа 21:10 - 22.55

 

Така, въпросителните се смениха. Очевидно нощуващ самолет няма да има. Въпросът е какво ще има в дупката 11:40 - 21:10 в дните на Шарлероа.

 

Айде, честито... тц-тц-тц... Единствената що-годе читава линия - тази до Шарльороа, практически става неизползваема за евтин трансфер, защото пристига по нощите и трябва да бъде обвързана с нощувка в един от най-отвратителните градове в Европа. Ако бяха обърнати, т.е. от София да летят рано заран, щеше да е страхотно, но с горния график ни го набутаха зловещо, не знам вие какво мислите... Да се надяваме поне, че във въпросната "дупка" ще вкарат най-после някоя практична дестинация...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Айде, честито... тц-тц-тц... Единствената що-годе читава линия - тази до Шарльороа, практически става неизползваема за евтин трансфер, защото пристига по нощите и трябва да бъде обвързана с нощувка в един от най-отвратителните градове в Европа. Ако бяха обърнати, т.е. от София да летят рано заран, щеше да е страхотно, но с горния график ни го набутаха зловещо, не знам вие какво мислите... Да се надяваме поне, че във въпросната "дупка" ще вкарат най-после някоя практична дестинация...

Вкарват Milan Malpensa Т1 и Rome Ciampino сутрешни всеки ден....

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Сериозно ли ? Когааа :)

От 30 октомври..излизат като дестинации от София през мобилното приложение още няма цени, само разписание:

SOF - CIA 06:25 - 07:20 D

CIA - SOF 07:45 - 10:25 D

 

SOF - MXP 06:15 - 07:20 1,5,7

SOF - MXP 11:00 - 12:05 2,3,4,6

MXP - SOF 07;45 - 10:25 1,5,7

MXP - SOF 12:30 - 15:35 2,3,4,6

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Вероятно да.
След като днес Еasyjet обявиха откриването на новата си база във Венеция,  утре се чака пресконференция на Ryanair в Милано.

The appointment tomorrow morning organized by Ryanair to 10 at the Hotel Principi di Piemonte in Milan  as a tangible and immediate response to small steps easyJet.com celebrated today in Venice in the day and in the evening with a reception at the grandeur 'Hilton Molino Stucky on the Giudecca. 
Ryanair is very fast and flexible, pragmatic and without finery, but ready to frontal attacks.

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От 30 октомври..излизат като дестинации от София през мобилното приложение още няма цени, само разписание:

 

SOF - MXP 06:15 - 07:20 1,5,7

SOF - MXP 11:00 - 12:05 2,3,4,6

MXP - SOF 07;45 - 10:25 1,5,7

MXP - SOF 12:30 - 15:35 2,3,4,6

 

Оооо, откога чакам завръщането на Малпенса :yahoo: Личната ми драма най-после свърши :)

Идеални дни и часове за прекачване и продължаване с Ryan или easy (MXP e основен хъб на easy с 55+ дестинации), до на практика почти навсякъде из Европа, за long weekend trip  :yes:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Браво на чичко ирландец, айде сега и някои по оригинални направления...

пп. мобилното приложение не зарежда при мен, крашва веднага

Връзка към мнение

Браво на чичко ирландец, айде сега и някои по оригинални направления...

пп. мобилното приложение не зарежда при мен, крашва веднага

 

Засега 90% препокриване на старите дестинации.

 

 

Оооо, откога чакам завръщането на Малпенса :yahoo: Личната ми драма най-после свърши :)

Идеални дни и часове за прекачване и продължаване с Ryan или easy (MXP e основен хъб на easy с 55+ дестинации), до на практика почти навсякъде из Европа, за long weekend trip  :yes:

 

Раян на MXP нямат интересни дестинации с прекачване.

Връзка към мнение

Промяна в часовете:

 

За Дъблин часовете са:

 

Дъблин - София 7:30 - 13:10

София - Дъблин 13:35 - 15:25

 

За Шарлероа:

Шарлероа - София 08:00 - 11:40

София - Шарлероа 21:10 - 22.55

 

Така, въпросителните се смениха. Очевидно нощуващ самолет няма да има. Въпросът е какво ще има в дупката 11:40 - 21:10 в дните на Шарлероа.

София - Шарлероа, неделния полет е от 12:05ч - 13:50ч

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Gdansk, Nuremberg, Prague, Hamburg and Belfast from Bergamo.
These are five destinations that David O'Brien, Eddie Wilson and John Alborante will announce in Milan in a few hours at the Hotel Princes of Savoy. 
Daily flights will be to Hamburg, Nuremberg and Prague. 
Gdansk and 'thrice-weekly, biweekly Belfast. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При пристигане в почти 11 часа през нощта на Шарлероа най-добре е да се мисли за нощувка в близост до летището, защото стигането до Брюксел в най-добрия случай отнема около час (ако изобщо има шатъл по това време). Пристигате на Gare Du Midi, а там районът не е от най-очарователните места за спане и придвижване пеш. При малко закъснение метрото спира. Общо взето, вкарвате се в приключение.

Връзка към мнение

Синьото небе над София се изяснява, одобрявам!

 

Имам питане, че не помня. Цените при Раян също падаха, както при Уизз, нали? Че едно "само 3 места на тази цена" ме притеснява, а цената е двойна на нормалната, а е твърде рано да купувам билети за след почти 3 месеца.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.