Прескочи до съдържание

Нахалник


Препоръчани мнения

Здравейте. Надявам се да не ме изгоните от форума. Единственото ми общо с авиацията е непоносимата ми любов към самолетите. Иначе съм професионален шофьор и ми харесва да пътувам. Да, аз съм от малкото, които харесват това, което работят.

 

Сайтът ми харесва (иначе защо ще се регистрирам?). Надявам се да не стърча като гноясал палец сред останалите потребители.

 

Бил съм в Чехия, Полша, Словакия, Гърция, Унгария... и въобще там което е по Е-мрежата

 

Поздрави на всички!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Понеже пътувам по земя :)

Още по-добре, тъкмо виждаш повече неща докато пътуваш, и ще можеш да разказваш интересни истории. :)

Иначе форума не е строго авиационен, а пътешественически. Както писах преди няколко дни, аз и с дилижанс бих пътувал, важното е пътуването да е без помощта на туристическа агенция. А тук самолетите и летенето са по-силно застъпени само защото дават повече възможности за по-далечни дестинации, както и удоволствието на някой от нас от самото летене.

Добре дошъл и от мен! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе мани майтапа, ама нещо трябва да направим по въпроса, че и forry така се беше стреснал, че ще го ритаме с тоя мотор :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Абе мани майтапа, ама нещо трябва да направим по въпроса, че и forry така се беше стреснал, че ще го ритаме с тоя мотор :)

 

Аз още от самото начало ти повтарям, че трябва раздел "Пътуване с автомобил", ами ти не ми вярваше... :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз още от самото начало ти повтарям, че трябва раздел "Пътуване с автомобил", ами ти не ми вярваше... :P

Или малко по-широкото "пътуване по(д) земя и вода" ;) 

("д"-то го включих за да не изгубим пещерняците :biggrin: )

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Причината е повече от прозаична - форумът е прекалено авио ориентиран, откъдето и да го погледнеш... ;)

 

Причината, е че това е основния начин за пътуване, не мисля че съм спрял който и да е било да пише за който и да е начин на пътуване и ще се съгласиш, че при билет от 20 евро до Милано със самолет, някак просто няма смисъл от дискусията самолет или автобус :)...ама не е дискусия за тук, по-другия уикенд ще пооправя категориите и описанията и всеки след това ще си дава забележките :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Причината, е че това е основния начин за пътуване, не мисля че съм спрял който и да е било да пише за който и да е начин на пътуване и ще се съгласиш, че при билет от 20 евро до Милано със самолет, някак просто няма смисъл от дискусията самолет или автобус :)...ама не е дискусия за тук, по-другия уикенд ще пооправя категориите и описанията и всеки след това ще си дава забележките :)

 

Аз и друг път съм споменавал, че при цена на билет LAX - LAS от цифром и словом 7 (седем) долара, лично аз избрах пътуване с кола през Death Valley, ама явно тази гледна точка ти е чужда и подхождаш чисто прагматично по темата... :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Aма ако нямаше да гледаш Death Valley щеше ли да избереш колата ?

Примерно ако го пътуваш това нещо няколко пъти годишно и вече си бил в долината ?

Връзка към мнение

Е, аз говоря за пътуване, а не за постоянно местоживеене или еднотипни бизнес-пътувания. Принципно с изключение на Лондон гледам да не повтарям дестинация, че светът е голям и... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз и друг път съм споменавал, че при цена на билет LAX - LAS от цифром и словом 7 (седем) долара, лично аз избрах пътуване с кола през Death Valley, ама явно тази гледна точка ти е чужда и подхождаш чисто прагматично по темата... :P

 

Има форум транспорт, който общо взето е сух.... Ако го преименувам на автомобилен транспорт по-добре ли ще е? Или трябва да има и отделен за железопътен, и отделен за морски...

 

А причината май се корени в оная анкета, със кой откъде е дошъл тук...съжалявам, че не съм направил блог за пътуване с кола, но просто това ми компетенцията. От друга страна не мисля, че има враждебно отношение и неприветлива атмосфера към сухоземните, или може би аз така си мисля?

 

Та и тая дискусия ще я цепна малко по-късно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Чакаме новите категории и описания и ще коментираме. Факт е, че към момента, по една или друга причина, балансът във форума е силно изкривен в посока авио тематиката, което заблуждава хората чак до степен на стряскане, както и сам се убеждаваш ;)

Връзка към мнение

Абе кво го захапахте човека сега за форума? Жоро учи космическо инженерство, а и на този форум корена му е АЕРОхроники, какво друго очаквате, или сте очаквали? За тротинетки и лагерни колички ли да пише.
Също мисля, че няма дори и слаби индикации на нетолерантно отношение към пътувания с всякакъв друг вид транспорт, освен авио. Нито някой е пренебрегвал останалите начини за придвижване (*още по-малко забранявал). Самолетните билети и тарифи са най-широко обсъждани поради сложната материя при ценообразуване, тенденции и развитие при авиокомпаниите, и т.н., докато при другите видове придвижване нещата някак са по-изчистени и ясни, и няма толкова големи уловки и финтове при тях. Както и възможности за избягване на надути такси, разни други оскъпявания, или промоции. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Абе в кръга на шегата - всеки форум си има някаква вътрешнозаводска вражда. И в този ред на мисли трябва спешно да се решава каква ще е нашата. Самолетчета срещу влакчета/рейсчета е добра основа. А защо не снобарчета срещу бакпакърчета? :D 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Aз също съм фен на всякакви видове транспорт с уговорката , че обичам да се возя ,  а не да шофирам.

Както и преди съм писал за мен полетът е възможно най-скучният транспорт откъм гледки , но пък незаменим като удобство.

 

 

 
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Меidj между снобари и бакпейкъри има поне няколко междинни нюанса. Примерно по изброените от теб критерии в съседната тема мисля , че чудесно бих пътувал с теб . Не държа на 4* или 3* хотел , но пък не съм от хората които ще отседнат  в ашрам . Не ме бърка колкото за изживяването , но не и това да ми е основният начин на престой  :)

Чист хостел или B&B ми е ОК !

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Хайде ще минем без да си късаме потниците, търпение малко, следващия уикенд не, но по-следващия ще има раздвижване по въпроса...а може и по-скоро да е :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.