Прескочи до съдържание

Малдиви, Индия или друго около Бангладеш?


Isa

Препоръчани мнения

Нужна ми е малко помощ или идея: 

В юли ще сме за няколко дни (бизнес) в Бангладеш. Имаме 6-7 дни след това да отидем някъде. Колебая се между Индия (около Кочи - били сме или Ченай - не сме) или Малдиви - никога не сме били там и дори не знам дали времето е подходящо. 

Мъжът ми предложи Шри Ланка, но нещо не съм впечатлена. 

 

Вие какво бихте направили и защо? 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 7 минути , Isa каза:

Нужна ми е малко помощ или идея: 

В юли ще сме за няколко дни (бизнес) в Бангладеш. Имаме 6-7 дни след това да отидем някъде. Колебая се между Индия (около Кочи - били сме или Ченай - не сме) или Малдиви - никога не сме били там и дори не знам дали времето е подходящо. 

Мъжът ми предложи Шри Ланка, но нещо не съм впечатлена. 

 

Вие какво бихте направили и защо? 

Била съм на Малдивите през лятото и времето беше чудесно, макар че се води дъждовен и нисък сезон. За 12 дни преваля три пъти за по час.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всичко зависи от това какво точно ти се прави. Релакс, безвремие и коктейли  - Малдивите ( поне според мен) или храмове, градини , градове в съчетание с плаж - Шри Ланка. А за времето , то май винаги е на късмет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз, като неплажен човек, бих отишъл в Шри Ланка. Сигирия ми се е загнездила в главата, че трябва да я посетя в един момент. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Времето в Шри ланка е прекрасно за море на източното крайбрежие . В август в Канди има много прекрасни фестивали - особено Перахела, но не знам как е в юли. А за Малдивите - и аз съм била 2 пъти през лятото и е валяло по 1-2 часа за 10 дни и то вечер.   

Връзка към мнение

Моника_Коко, аз не съм сигурна какво ми се прави - за това и питам, но май започна да ми се изяснява. 

 

T.E. Lawrence, мерси за идеята за Сигирия. 

 

Тъй като ще ходим на море в началото на август, реших, че е доста безсмислено преди това да ходим на плаж и вече клоня към Индия (Малко Кочи, малко Ченай). 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Isa каза:

Моника_Коко, аз не съм сигурна какво ми се прави - за това и питам, но май започна да ми се изяснява. 

 

T.E. Lawrence, мерси за идеята за Сигирия. 

 

Тъй като ще ходим на море в началото на август, реших, че е доста безсмислено преди това да ходим на плаж и вече клоня към Индия (Малко Кочи, малко Ченай). 

 

 

 може да отидете до Непал на около час час и малко със самолет от Дака.Също Мианмар но не всеки ден имаше директни полети поне докато бях в Бангладеш.

Само в Дака ли ще бъдете?

Връзка към мнение
На 7.06.2018 г. в 17:22, T.E.Lawrence каза:

Аз, като неплажен човек, бих отишъл в Шри Ланка. Сигирия ми се е загнездила в главата, че трябва да я посетя в един момент. 🙂

 Тъй като се оказва, че полетите Дака-Кочи са ужасни реших да се "отбием" в Шри Ланка. 

Колко време мислиш ще ни трябва за Сигирия? Кацаме в Коломбо. 

Връзка към мнение

Нямам идея, не съм стигал дотам, само съм чел доста за самата забележителност. И аз ще следя с интерес някой ако сподели. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.