Прескочи до съдържание

Билети до Мадрид


Препоръчани мнения

Трябват ми еднопосочни билети до Мадрид, края на август, от 29.08 до 31.08 примерно. От Букурещ ми е по-близо, даже Варна ако може, София в краен случай. Мноого скъпи навсякъде, даже и с прекачване. Че и с един чекиран багаж трябва да е. На билет намирам около 160 евро без багаж. Дайде някакви идеи...Като си спомня че преди около 2 год. ходихме за 30-40 евро на екскурзия до Валенсия и Мадрид, а сега студентката трябва да стигне до Мадрид до 01-02.09

Връзка към мнение

По това време на годината  за този маршрут, че и с куфар почти на 100% излизат по-изгодни цени с нормалните АК.

Вече 2-3 лета купувам точно за август с Луфти или някоя друга АК с куфар, на цена като за без с Ryan и Wizz. 

Връзка към мнение

Wed 29/08/18

06:40 Sofia SOF 12:15 Madrid MAD 6:35 h / 1 change €49.76

We 06:40 Sofia SOF 07:35 Rome CIA FR6308 Ryanair Live! €21.21

1:55 h  

We 09:30 Rome CIA 12:15 Madrid MAD FR9673 Ryanair Live! €28.55

 

Багажа за полета София - Рим е 25€, а Рим - Мадрид е 15€

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
преди 6 минути , aleksandrina каза:

Wed 29/08/18

06:40 Sofia SOF 12:15 Madrid MAD 6:35 h / 1 change €49.76

We 06:40 Sofia SOF 07:35 Rome CIA FR6308 Ryanair Live! €21.21

1:55 h  

We 09:30 Rome CIA 12:15 Madrid MAD FR9673 Ryanair Live! €28.55

 

Багажа за полета София - Рим е 25€, а Рим - Мадрид е 15€

Това на теория, ама на практика е леко невъзможно да стане с чекиран багаж! Дори без си е рисково.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Времето между полетите ли?

Иначе има на БГ еър за 29.08 за 270.88 лв с чекиран багаж. ECONOMY CLASS SAVER

Но полета е с прекачване в Брюксел.

 

* Има и по- късен полет Рим- Мадрид за 34.26€ (в 16,25 ч.) и цената на багажа е вече 20€.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
преди 25 минути , stani.m каза:

Трябват ми еднопосочни билети до Мадрид, края на август, от 29.08 до 31.08 примерно. От Букурещ ми е по-близо, даже Варна ако може, София в краен случай. Мноого скъпи навсякъде, даже и с прекачване. Че и с един чекиран багаж трябва да е. На билет намирам около 160 евро без багаж. Дайде някакви идеи...Като си спомня че преди около 2 год. ходихме за 30-40 евро на екскурзия до Валенсия и Мадрид, а сега студентката трябва да стигне до Мадрид до 01-02.09

В абсолютно същото положение съм с моята студентка. 

 

Връзка към мнение

На 29-ти от Букурещ през opodo.com с кредитна Виза - 105 E+39 E багаж с ТАР, прекачване 4 часа в Лисабон.

 

Редактирам се, този е всъщност с две прекачвания. На сайта на ТАР има  и с едно прекачване, ако можеш да накараш някоя търсачка да ти свали от неговата цена е най-добре.

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много гледах, различни търсачки, нискотарифни, редовни авиокомпании, е такива високи цени.... аз досега си мислех че до Нюкасъл е трудно и скъпо пътуването, а то излезе че до Мадрид е още по-скъпо и трудно. Че от Мадрид пък после с влак ще ходи до Саламанка. Направо си е два дена път. Че не може и много да пътува, затова тръгването да е в по-приличен час ,а пък пристигането може да е по нощите. И ще трябва и нощувка в Мадрид ... така като гледам.

 

funny

за къде търсите и Вие, за Мадрид ли, или си в същото положение с високите цени по принцип?

Връзка към мнение
преди 10 минути , stani.m каза:

 

funny

за къде търсите и Вие, за Мадрид ли, или си в същото положение с високите цени по принцип?

Да и аз за Мадрид, като при мен е 1,2 или 3 Септември дати и отново с чекиран багаж 

 

ПП. Тръгване от София

Редактирано от funny
Връзка към мнение

Според мен още е рано и цените малко ще паднат за пътувания края на август аз също дебна билети за средата на август, но за Барселона цената беше на 189 предния месец сега е заковала на 90, но пак ми е скъпо 😁 и ще чакам още

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

И за Барселона гледах, Валенсия ... но пък после оттам до Мадрид и Саламанка, много сложно става, а и пак не са евтини. Че и първо до Букурещ има 3 ч. път. За сега най-евтино с БГ еър от София- около 280 лв, пристига в 12ч вечерта в Мадрид, както и преди писах ще трябва нощувка в Мадрид, няма да се избегне.

Пък дано паднат цените ....

Редактирано от stani.m
Връзка към мнение

100.47€ е през Рим с Ryanair  с чекиран багаж и достатъчно време между полетите. 19.10 ч. пристига в Мадрид.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение

Това е от София, нали? Е да, всичко съм гледала, пак става два дена път. Трябва предния ден да тръгне за София,/не сме от София/, нощувка в София, сутринта е полета до Рим, после до Мадрид и нощувка в Мадрид, защото след  20ч. примерно влак до Саламанка... там по нощите да си търси къде е квартирата, а и кой ще й отвори ...ох , какви ли не комбинации  правя и пресмятам

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.