Прескочи до съдържание

Въпрос за HRS.de


Hayasko

Препоръчани мнения

Здравейте,

въпросът ми е някой ползвал ли е услугите на този сайт http://www.hrs.de? Там всеки ден излизат изгодни оферти за хотели по целия свят, в момента следя тези за Берлин :) При резервация обаче освен номера и срока на валидност на кредитната карта искат и трицифрения код на гърба на картата, това нормално ли е? Някой правил ли е резервация през този сайт, всичко ок ли е?

Връзка към мнение

Да, Жоро редовно пуска оферти от там, дори сега видях една за Берлин точно. Аз веднъж съм резервирала, няма проблем. Давай смело.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, голям, стабилен сайт а въпросните промоции са му нещо като запазена марка. И понеже е германски сайт, ако ще пътуваш до Германия просто изчакай, и съм почти убеден, че твоя град ще се появи в промоциите, просто винаги са за 2-3 месеца напред, за това в момента е трудно да запазиш през Април :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, видях я тази оферта, но е само до януари, а аз ще пътувам април, продължавам да дебна ;)

 

Я, като дебнеш, пускай инфо и тук, че мен ме интересуват три нощувки между 06.03. и 09.03.2014 ;)

Връзка към мнение

Я, като дебнеш, пускай инфо и тук, че мен ме интересуват три нощувки между 06.03. и 09.03.2014 ;)

 

До тогава се надявам почти полуавтоматичен процес да ги пуска :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.