Прескочи до съдържание

Среднощен транспорт до Гатуик


Препоръчани мнения

Оказвам се в сложна ситуация при предстоящото ми пътуване: купили са ми билет за EasyJet от Гатуик, който излита в 6,15 сутринта. Хотелът ми е на Oxford Street. Дайте идея за приемливо като цена и сравнително приемливо пътуване до летището по нощите. Такси е най-крайния вариант, че ще ми отрежат главата, за да ме закарат до там. Хотелът не предлага трансфер до летищата.

Като алтернатива, мога да се изнеса за през нощта при приятели в Кингстън, но така или иначе и от там ми трябва транспорт, не мога да ги юркам в делничен ден да ме карат в 4 през нощта до летището.

 

 

Връзка към мнение

Gatwick express би трябвало да е денонощен. Такси до Victoria само. От Кингстън забрави!  На летище съм в момента и интернетът ми не е добър, затова не давам часове за влака...

П.П. Ако не Gatwick express, Thameslink е денонощен, минаващ през Гатуик. 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Lyubina каза:

Оказвам се в сложна ситуация при предстоящото ми пътуване: купили са ми билет за EasyJet от Гатуик, който излита в 6,15 сутринта. Хотелът ми е на Oxford Street. Дайте идея за приемливо като цена и сравнително приемливо пътуване до летището по нощите. Такси е най-крайния вариант, че ще ми отрежат главата, за да ме закарат до там. Хотелът не предлага трансфер до летищата.

Като алтернатива, мога да се изнеса за през нощта при приятели в Кингстън, но така или иначе и от там ми трябва транспорт, не мога да ги юркам в делничен ден да ме карат в 4 през нощта до летището.

 

 

Виж и графика в сайта на easybus. Те се движат денонощно.

Връзка към мнение
преди 41 минути , Lyubina каза:

Ок, ще видя таксита до Виктория. 🙂 Gatwick Express е опция, разбира се 🙂 

UBER също бяха много добра алтернатива на такситата, особено в централен Лондон, а може и още да са, но не знам в момента какво е положението, защото имат проблеми с градската управа и изискванията за лицензиране на шофьорите.

Връзка към мнение

Влакове трябва да има непрекъснато, дори да не са експрес.

Но при полет в 6 аз бих сменил последната нощувка с хотел на летището, то така направо няма да спиш

Връзка към мнение
преди 8 часа, neuromancer каза:

при полет в 6 аз бих сменил последната нощувка с хотел на летището, то така направо няма да спиш

Не зависи от мен, нощувките ми ги резервират пак тези, които ми букнаха и този шантав полет. Ако си взема хотел на летището, ще трябва да си го платя сама, а не съм там за кеф.

Връзка към мнение

Ох, проблемът ми току що се разреши почти от само себе си - оказа се, че ще пътуваме трима с този полет. Ще си шерваме таксито до гарата на ThamesLink и после с влакчето до летището.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.