Прескочи до съдържание

Искам да благодаря


jungfraujoch

Препоръчани мнения

Сърдечно благодаря на @Яничка!

След като прочетох в темата "В момента съм",че е в Будапеща, веднага и писах на мейсинджър с молба,ако е възможно да ми купи значка с унгарското знаме за колекцията ми значки от посетени от мен държави.Точно след 1 час,получих отговор,че е купена.И днес ми беше подарена.

Преди няколко години се случи същото със значка от Люксембург. 

Яни,много ти благодаря,че споделяш прекрасните си пътешествия във форума. 

Бъди здрава и щастлива! 

20221202_195113.jpg

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, jungfraujoch каза:

Сърдечно благодаря на @Яничка!

След като прочетох в темата "В момента съм",че е в Будапеща, веднага и писах на мейсинджър с молба,ако е възможно да ми купи значка с унгарското знаме за колекцията ми значки от посетени от мен държави.Точно след 1 час,получих отговор,че е купена.И днес ми беше подарена.

Преди няколко години се случи същото със значка от Люксембург. 

Яни,много ти благодаря,че споделяш прекрасните си пътешествия във форума. 

Бъди здрава и щастлива! 

20221202_195113.jpg

Юле, благодаря и аз за страхотните коледни изненади, всички на тема пътешествия, най-голямата ми страст! Всичко изглежда да е внимателно подбрано 🙂

20221202_222612.jpg.f417a5de64258231957480601ad1e91c.jpg

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте позитивни магеланци!

Днес е световния ден на думата БЛАГОДАРЯ!

Лично аз много ценя благодарността и всеки ден имам за какво и на кого да благодаря.

Днес благодаря на @Boreи неговата съпруга,затова, че винаги ми помагат и са изключително готини хора!

Благодаря на магеланецът,който в 0 часа и 23 минути на първи януари отправи към мен най-хубавите и искрени пожелания.

Благодаря на всички усмихнати и ведри хора във форума,които със съвети,деликатност и фино чувство за хумор,правят специалното ни място интересно и полезно!

Благодаря и на хейтърите в обществото въобще!😀Те не са обичани,не се радват и се опитват да развалят хубавата страна на живота!Слава Богу,че не успяват!Благодаря,че не съм като тях!

 

"Благодарният начин на мислене може да ви освободи от затвора на недоволството и оковите на нещастието"Стив Мороболи

 

Пожелавам Ви усмихнат и успешен ден!

Бъдете все така вдъхновени и пътуващи!

 

 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

:drinks: :thank_you:  От сърце БлагоДаря на @домосед за предоставената ми духовна храна, която разменихме на принципа Предай нататък - увлекателни четива в книжно тяло на роден и на англ. език -

 

и на

 

@Zaro за подарения комплект от 2 кутии с карти и маршрути плюс книжка с маршрути из Лондон за пораснали или не чавета. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

БлагоДаря на @Captain45 за подарената чаша от Венеция!

 

:i-m_so_happy:  В нея и чаят снощи, и кафенцето днес са още по-вкусни..

И да, във Венеция нямам намерение да стъпвам повторно, тъй като нищо там - и пицата с артишок в една от уютните й улички, и гълъбите на пл. Сан Марко, и уханията наоколо - няма как да са по-хубави от тогава, през миналото хилядолетие 🙃

 

На Капитана пожелавам винаги и навсякъде попътни ветрове и с кеф улавяни големи риби!

 

IMG_20230926_110940.jpg

 

 

 

----------------------------------------------

"Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив", Волтеp

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Честит Рожден Ден,магеланци!

Благодаря на създателя и всички модератори за грижата да превърнат това място в уютно кътче за пътешествия и полезни съвети,свързани с тях.

Благодаря на абсолютно всички магеланци за споделените прекрасни моменти и лични емоции.

Благодаря на магеланците,които в годините станаха мои приятели и съмишленици.

Да бъдем здрави, все така вдъхновени и опознаващи широкия свят!

Пожелавам на всички много щастие и сбъднати мечтани пътешествия.

 

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.